Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ! Блокира ми задната спирачка на Бравото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ! Блокира ми задната спирачка на Бравото

    Блокира ми задната спирачка на Бравото. Не ми се влачи гумата но все едно е опъната ръчната. Снощи и нямаше нищо и сутринта като я запалих и беше вече така. Не разбирам много и не знам от какво е. Кажете ми свестен сервиз София моля!Ще му стане ли нещо ако го закарам до сервиза?

    #2
    Re: Помощ! Блокира ми задната спирачка на Бравото

    didodd написа:
    Блокира ми задната спирачка на Бравото. Не ми се влачи гумата но все едно е опъната ръчната. Снощи и нямаше нищо и сутринта като я запалих и беше вече така. Не разбирам много и не знам от какво е. Кажете ми свестен сервиз София моля!Ще му стане ли нещо ако го закарам до сервиза?
    Нищо няма да му стане,ако не караш прекалено дълго така,най-много да се понагрее колелото.Ако сервиза ти е по-далеч от 10 км примерно - спри по някое време да се поохладят.Вечер, може и през прозореца да видиш,кога да спреш - възможно е джантите да станат червени, ако ти задържат повечко или караш по-дълго време така :D
    1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

    Коментар


      #3
      То тва хубаво ама дай сервиз някъде

      То хубаво че няма нищо няма да им стане ама къде е сервиза?

      Коментар


        #4
        Зависи колко задържа... на мен заради спирачни маркучи така за 500метра направо се подпалиха гумите... после маншоните на спирачните апарати се бяха стопили...
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          ...защо не вкараш няколко шута на джантата?!?!...не ти пречи да пробваш..на моята панда също не отпускаше по едно време и докато я оправя на всеки светофар-по 2-3 шута(със стъпалото откъм петата-за да може да е по здраво и да не боли) и отпускаше до следващото натискане на спирачката...пробвай така дали няма да отпусне и по този начин си я закарай до сервиза че ако много задържа не е добре да се кара...най малкото ти заминават накладките и после трябва да ги сменяш
          FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

          Коментар

          Working...
          X