Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почистване на гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Почистване на гуми

    Я кажете някакъв препарат за почистване на гуми. Моите май са си тръгнали, но преди да се набутам с 480 лв. (Pirelli P6000P) искам да опитам да ги освежа малко. По автокъщите съм виждал, че ги почистват с някакъв препарат, но не съм се сетил да ги питам какъв е. След това изглеждат направо като нови ...

    #2
    пусни в тунинга една търсачка, бях видял тема там и си псомням препарата беше 7 лв, ама какъв не помня. не си купувай такива гуми, за 1 год са пластмаса.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Как може да кажеш, че пирели п6000 са пластмаса ))

      Коментар


        #4
        Имам Пирели Р6 от април миналата година и ги търкалях до октомври. Превъзходна гума - оригиналните обаче бяха Р6000. Не знам дали още модела 6000 се произвежда, но ако гумата е на повече от 5 години не си струва да се трудиш - препарата за защита се нанася на борда на гумата, а ако протектора е заминал всичко е безпредметно.
        Брава 1.6 16V ELX
        Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

        Коментар


          #5
          bright написа:
          Имам Пирели Р6 от април миналата година и ги търкалях до октомври. Превъзходна гума - оригиналните обаче бяха Р6000. Не знам дали още модела 6000 се произвежда.
          Произвежда се! www.avtogumi.com ... търсиш дистрибутора за твоя град и поръчваш. Мойте в момента са точно Pirelli P6000P, на тях пише Pirelli P6000, но всъщност са P6000P. Поне така е обвявено в www.avtogumi.com. P6000 са малко по-различни!

          Коментар


            #6
            bscsystem написа:
            Как може да кажеш, че пирели п6000 са пластмаса ))
            ми имам такива
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Колега в Бриколажа има такива препаратчета, и в Метро съм виждал... Силикон за гуми или нещо такова мисля че пише...

              Коментар


                #8
                Uneek написа:
                Колега в Бриколажа има такива препаратчета, и в Метро съм виждал... Силикон за гуми или нещо такова мисля че пише...
                Мерси, точно там си мислех да отида

                Коментар


                  #9
                  с обикновена нафта ги правят по автокъщите стар военен трикта като казах - военно му - мокрото е чисто, а боядисаното - ново
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    BEX---GT---TDi написа:
                    ...та като казах - военно му - мокрото е чисто, а боядисаното - ново
                    а празното е подредено
                    FIAT Tipo 1,4mi - EX
                    Alfa Romeo 146ti - EX
                    Alfa Romeo 156 2,4JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X