Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена на реле регулатор комплект с четки за Мареа,Брава,Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цена на реле регулатор комплект с четки за Мареа,Брава,Браво

    Здравейте колеги каква е цената на въпросния реле-регулатор в комплект с четките за алтернатора/85 вата/ за автомобил Фиат с 1,8 16 В мотора.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    За първи път ли се ремонтирва алтернатор който е монтиран на Браво,Брава и Мареа във форума ,че никой не може да даде инфо за цена.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Четките са много евтини а релето е около 45/50 лева
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Е да четките са 1,60лв. ,но 50 лв за реле регулатор убеден ли си.И като се откъсне кабелчето за възбуждането пак така ли 50 лв.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Не несъм убеден ас се сетих за платката с диодите релето мисля че беше доста по евтино извинявай
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            Четките са много евтини а релето е около 45/50 лева
            Цените са следнитеHUGO- около 58 лв.CARGO- около 45-50лв.Оригинално английско някакво-46,50 лв
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              незнам за мареата на типото е от15 до 25 лв.тва е за 1,4 мотор и алтернатр марели.ако може да да използвам тази тема ще ме извиниш торнадо ама да питам и аз за тва реле.зимата го смених предното ми даваше хубав ток ама залепваше и ми тоштеше акумулатора.та смених го и от тогава зе да ми зарежда с 15,55в на нормални обороти за над средните да не говоря 16,5 че и 17 даже ама викам така ша карам кипя ли кипя акумулатора доливах го и накрая се прецака.зех нов ама ми свиди да го карам пак така и реших да сменям релето.земам сменям пак 15, и нещо ,зех друго пак толкоз викам нещо от алтернатора да е-слагам моито старото дето залепваше 13,88 бетон.пък моит старото е някво американско поне така пише на него ама немоя да разбера марката trans... нататака буквите са се изтрили.и ся незнам ко да прая.предложения някои ако има ще съм благодарен.
              Fiat tipo 1.4 червения дракон
              Живей на ръба иначе заемаш много място.

              Коментар

              Working...
              X