Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да попитам?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може ли да попитам?

    И кой е тоя Александър Хранов ако смея да попитам?Хубаво е човек когато реши да поднесе информация да си направи труда да попрочете и да провери как точно стоят нещата.Защо професионалната отговорност да не важи за всички-даже и за хората на перото.Поне ако може фактите да са верни,разсъжденията върху тях не ми пречат.Та ако може съответният господин или каквото е там да прочете,да се поинтересува по-задълбочено от фактите и да ни ги поднесе.Пък ако държи да ни поднесе и собствени разсъждения върху темата,нека да понавие 400000-500000 км на автомобили на съответния производител и да поговори от личен опит.Все пак съм длъжен да отчета и положителната страна на подобни писания на известни наши пишещи братя-благодарение на тях карам прилични автомобили с неизтекъл докрай ресурс на много прилични цени.За което съм им благодарен.
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

    #2
    "Изхождал" съм се по въпроса за него!http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...t=15Иначе не му се вдявай, той за всяка кола пише "прегорели гарнитури вследствие невключване на перката".А кой е въпросният ИНДИВИД, мисля, че по-подробно биха ти отговорили колегите Pinko 168 и Stilo.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар

    Working...
    X