Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto automatik

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto automatik

    Здравейте, приятели! Купих едно Пунто 1995 с автомат. Имам подозрения че е взел да се прецаква, какво да направя за да проверя и може ли да се поправи евтино.От къде да си купя нов ремък и филтър за маслото?Приемам всякакви съвети!Предварително благодаря

    #2
    а какво му е?
    FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

    Коментар


      #3
      Re: Punto automatik

      moadib написа:
      Здравейте, приятели! Купих едно Пунто 1995 с автомат. Имам подозрения че е взел да се прецаква, какво да направя за да проверя и може ли да се поправи евтино.От къде да си купя нов ремък и филтър за маслото?Приемам всякакви съвети!Предварително благодаря
      А как реши, че е взел да се прецаква?Ако нямаш информация за смяната на маслото в скоростите от предишния собственик ти препоръчвам да го смениш
      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
      FIAT Punto 99' 1.7 TD

      Коментар


        #4
        Re: Punto automatik

        Dodo 155 написа:
        moadib написа:
        Здравейте, приятели! Купих едно Пунто 1995 с автомат. Имам подозрения че е взел да се прецаква, какво да направя за да проверя и може ли да се поправи евтино.От къде да си купя нов ремък и филтър за маслото?Приемам всякакви съвети!Предварително благодаря
        А как реши, че е взел да се прецаква?Ако нямаш информация за смяната на маслото в скоростите от предишния собственик ти препоръчвам да го смениш
        при забавяне ,почти спиране се усеща едно придърпване,като че ли не отделя,хубаво.при по-рязко потегляне,пребуксува

        Коментар

        Working...
        X