Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пустото Типо не ще и не ще да спира.....вече се отчайвам...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пустото Типо не ще и не ще да спира.....вече се отчайвам...

    Сменях каквото се сетих и не иска и не иска.Понякога успяват да блокират колелата,друг път почти не намалява изобщо.Мислех че има някаква зависимост дали се натиска педала по-често или не ама.....няма.Карах я извънградско и честно казано намаляването е кошмарно (при изпреварване и т.н. е дори доста рисково).Педала се дърви все едно в даден момент от време отдолу ума паве и не може да го натисна повече а в същото време колата не намалява кой знае колко.ТРябва доста мъжката да си натисна за да забави по-осезаемо а за да блокира кажи-речи с двата крака.Изтествах и другата ситуация да натисна съвсем леко докато колата се движи бавно - след ход от около няма сантиметър колата се ковва на място.Същевременно при скорост от около 120 намалява до към 90 за доста дълго разстояние.Имам чуството че в даден момент просто цилиндърчетата долу на колелата не се движат защото незнам дали ми се струва или не ама май хода на педала става по-малък когато не иска да спира (ама си остава мек педала т.е. сервото си бачка).Какво може да е....вече идея си нямам....помпата я правиха и я тествах - работи добре,сервото го сменях вече 2 пъти,течността я смених,маркучите също,накладките и тях,дисковете са си добри (няма ръбчета няма нищо).Остава някакъв проблем с предните спирачни апарати...
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    Ако искаш пиши на лично и ще ти дам телефона на човека, който оправи моите спирачки. Знам, че си ентусисаст и имаш уважението ми заради това, но е добре да го погледне човек, занимавал се със спирачки повече от 20 години. Следващият път като се видим може да пробваш моите спирачки. Направо са гордост, след като той ги регулира.Проблема ти звучи доста завъртян. Ако си сигурен в сервото, че системата е обезвъздушена абсолютно правилно, и всичко е регулирано, просто няма какво да се каже.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар

    Working...
    X