Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задно гърне за ХГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задно гърне за ХГТ

    Някой има ли представа колко пари е? Чух че полските вървели по около 150 лева, но не карат много? Има ли някой по-изгоден вариант (откъм цена и качество) и дали се намират запазени 2-ра ръка?
    Bravo HGT 2001

    #2
    Полско ли?Никога.Един познат си купи за Голф-а и за една година корозира цялото , даже се проби.Пълни боклуци.
    Punto 55 SX

    Коментар


      #3
      абе и аз съм на това мнение ама за Walker ми миришат чорапите! За български да не говорим, дори не зная дали произвеждат за този модел
      Bravo HGT 2001

      Коментар


        #4
        И аз търсих и като видях че полските са по 115 лв. се отказах да търся повече! Че аз за 215 лв. ще ги купя и трите и ще изкарат доста време!Сложихме една тръба, хванахме я със скоба и готово! Малко ръмжи в повечко, ама..
        Space Star 1.9 DID

        Коментар


          #5
          Бозал, турчолята не произвеждат ли и за ХГТ, аз само турски съм си слагал до сега и, като се замисля не съм доволен, по 1.5 до 2 години карат най-много, вземи си от тия китайските дето се продават в автоманията примерно, един колега е доволен от такова
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            гърне

            ако има от морга втора употреба но как да разбереш става ли -дали е добро де иначе като моето спортно за PUNTO истинско е 145 Евро това са доста пари но винаги е мокро /извито е на горе /и не ръждясва и не ръмжи толкова някаде е на 5 години
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              бих те посъветвал да търсиш друг модел гърне, защото на 20в гърнето е направено с цел скопяване!
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар


                #8
                Re: Задно гърне за ХГТ

                v_a_c_h_o_o написа:
                Някой има ли представа колко пари е? Чух че полските вървели по около 150 лева, но не карат много? Има ли някой по-изгоден вариант (откъм цена и качество) и дали се намират запазени 2-ра ръка?
                А защо не отидеш в Ем-Комплект, и не си направиш една генерация на 63, с 1-2 резонансни гърнета, и с един хубав накрайник, не излиза съпо, звъка става супер, и има положителна разлика във вървежа...
                Uno Turbo RulZz

                Коментар


                  #9
                  Re: Задно гърне за ХГТ

                  Turbolan написа:
                  v_a_c_h_o_o написа:
                  Някой има ли представа колко пари е? Чух че полските вървели по около 150 лева, но не карат много? Има ли някой по-изгоден вариант (откъм цена и качество) и дали се намират запазени 2-ра ръка?
                  А защо не отидеш в Ем-Комплект, и не си направиш една генерация на 63, с 1-2 резонансни гърнета, и с един хубав накрайник, не излиза съпо, звъка става супер, и има положителна разлика във вървежа...
                  те това е добра идея
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    Re: Задно гърне за ХГТ

                    Turbolan написа:
                    v_a_c_h_o_o написа:
                    Някой има ли представа колко пари е? Чух че полските вървели по около 150 лева, но не карат много? Има ли някой по-изгоден вариант (откъм цена и качество) и дали се намират запазени 2-ра ръка?
                    А защо не отидеш в Ем-Комплект, и не си направиш една генерация на 63, с 1-2 резонансни гърнета, и с един хубав накрайник, не излиза съпо, звъка става супер, и има положителна разлика във вървежа...
                    Ще трябва да проверя колко пари ще излезе, иначе съм чувал, че така "сглобени" гърнета карат повече.Мерси
                    Bravo HGT 2001

                    Коментар


                      #11
                      toko написа:
                      бих те посъветвал да търсиш друг модел гърне, защото на 20в гърнето е направено с цел скопяване!
                      я я я ,би ли разяснил малко !! абе ти наточи ли го твойто ,какво му смени ??трябва пообменя опит с тебе май ,че гледам и в тунинг форума си станал активен
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        мне, за наточване трябват много пари и нерви, както и по колата да пипа човек, на който му вярваш като гледам механиците как се справят с дребни проблеми ми става ясно, че за тонизиране не мога да им се доверя!досега бравото съм го карал със сток гърне /тук тръбите са доста преплетени/; без гърне въобще /звука е убийствен, буквално/ и със "право" гърне /звука е много красив, особено и с конусче, но пък извън крада си е чист главобол/. разлика във вървенето не се усеща, дори без гърне ми се струва, че колата върви по-зле /доста субективно мнение/. на пролет живи и здрави съм замислил да правя или цяла генерация, или поне едно хубаво задно гърне за звук :D
                        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                        Коментар

                        Working...
                        X