Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дръжки от Алфа 147 и Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дръжки от Алфа 147 и Браво?

    Колеги, някъде прочетох, че дръжките на Алфа 147 стават за Браво/Брава. Някой правил ли го е и чул ли е такава информация? Моите дръжки вече плачат за смяна...
    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
    www.fiat-bg.org/forum

    #2
    Стават, само ако не те интересува цената им, около 150 евро комплекта!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Ако искаш метални дръжки като на Мареа - по 59лв бройката са в Т&Н Кар. Пластмасовите за Брава са по 29лв броя.Металните ще трябва да си ги боядисаш, доколкото разбрах не са черни.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        spark написа:
        Ако искаш метални дръжки като на Мареа - по 59лв бройката са в Т&Н Кар. Пластмасовите за Брава са по 29лв броя.Металните ще трябва да си ги боядисаш, доколкото разбрах не са черни.
        Дръжките на Бравото(гумирани) много бързо горят от слънцето , и после като ги навали 1 дъжд и стават на баничка..... искам да питам тези от Брава (пластмасовите) стават ли за Бравото ???
        Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
        Polo 1.0, юли 1997г.

        Коментар


          #5
          Един бандит ми каза 100 лв дръжки от Алфа 147. :D
          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
          www.fiat-bg.org/forum

          Коментар


            #6
            пластмасовите от брава, стават, моята едната е оригинална, гадна и нагоряба, другата е от тези пластмасовите, ама пък не работи много хубаво, мисля, че не е оригинална
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              Пластмасовите дръжки, които продават нямат нищо общо с тези оригиналните които са на колите. Дръжките, които продават сега са ИЗЦЯЛО пластмасови и нямат гума по тях. Дефекта с прегарянето е отстранен.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Те дори и да изгарят ако колата ти сега средно е 8/9 години и другите дръжки икарат токова и да се разкапят няма проблеми.Но ако дадеш по 30 или 50 лева за дръжка и всички чаркове вътре са пласмаса и изкарат 2/3 месеца и зпочнат да се чупят и не отварят вратите това е голям проблем .
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  И искам да ка кажа че дръжките от алфа 147 стават само за браво защото са само две.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    добре тази гума не може ли да се изреже и отстрани - какво ще остане под гумата. Гледам такава дръжка и ми се струва, че ако се премахне цялата гума, ще добие някакъв вид. Някой правил ли е такъв опит при смяната.

                    Коментар


                      #11
                      spark написа:
                      Пластмасовите дръжки, които продават нямат нищо общо с тези оригиналните които са на колите. Дръжките, които продават сега са ИЗЦЯЛО пластмасови и нямат гума по тях. Дефекта с прегарянето е отстранен.
                      Това "ФИАТ" производство ли е ? или някаква куче марка. Имам в предвид, фиат произвеждат ли такива пластмасови дръжки ? и от каде в София мога да си купя 2 броя
                      Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                      Polo 1.0, юли 1997г.

                      Коментар


                        #12
                        intriga написа:
                        добре тази гума не може ли да се изреже и отстрани - какво ще остане под гумата. Гледам такава дръжка и ми се струва, че ако се премахне цялата гума, ще добие някакъв вид. Някой правил ли е такъв опит при смяната.
                        Моето браво беше с оголена дръжка на шофьорската врата и изглеждаше много кофти. Отдолу е пластмаса, но изглежда много оголено и най-лошото е че се забелязва!
                        Bravo HGT 2001

                        Коментар


                          #13
                          CCB написа:
                          spark написа:
                          Пластмасовите дръжки, които продават нямат нищо общо с тези оригиналните които са на колите. Дръжките, които продават сега са ИЗЦЯЛО пластмасови и нямат гума по тях. Дефекта с прегарянето е отстранен.
                          Това "ФИАТ" производство ли е ? или някаква куче марка. Имам в предвид, фиат произвеждат ли такива пластмасови дръжки ? и от каде в София мога да си купя 2 броя
                          Дръжките сигурно не са ФИАТ и може да си ги купиш примерно от Александър Ауто, от Т&Н Кар или от всеки магазин за резервни части на Фиат. Може да поръчаш и от hit-ko. Имай предвид, че дръжките не са само пластмасата отгоре ами и целия механизъм и доста трудно се сменят, особено предните
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            spark написа:
                            CCB написа:
                            spark написа:
                            Пластмасовите дръжки, които продават нямат нищо общо с тези оригиналните които са на колите. Дръжките, които продават сега са ИЗЦЯЛО пластмасови и нямат гума по тях. Дефекта с прегарянето е отстранен.
                            Това "ФИАТ" производство ли е ? или някаква куче марка. Имам в предвид, фиат произвеждат ли такива пластмасови дръжки ? и от каде в София мога да си купя 2 броя
                            Дръжките сигурно не са ФИАТ и може да си ги купиш примерно от Александър Ауто, от Т&Н Кар или от всеки магазин за резервни части на Фиат. Може да поръчаш и от hit-ko. Имай предвид, че дръжките не са само пластмасата отгоре ами и целия механизъм и доста трудно се сменят, особено предните
                            :D аз само предни имам - карам Браво
                            Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                            Polo 1.0, юли 1997г.

                            Коментар


                              #15
                              @CCB: Ако ще ги сменяш сам се приготви за едно от най-големите си преживявания в живота, свързано с много псувни
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар

                              Working...
                              X