Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте, колеги, Скъсах вътрешно каре на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте, колеги, Скъсах вътрешно каре на пунто

    някой може ли да каже горе долу колко парички ште излезне ремонтчето, скъсан е и маншона.Дали може да има нещо друго повредено в цялата схема?Мерси!

    #2
    нищо и няма на колата. карето е някъде към 60-70 лв, маншона 7-8 и труда не знам колко е
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      дали има шанс да се е извадило или е скъсано

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        нищо и няма на колата. карето е някъде към 60-70 лв, маншона 7-8 и труда не знам колко е
        Труда е 35лв.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          drago_1 написа:
          дали има шанс да се е извадило или е скъсано
          на колите които досега съм виждал не може да се извадило никакъв начин само. тракаше ли по завоите
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            sachma написа:
            Труда е 35лв.
            В D&N 15лв. струва смяна на външно каре. Не вярвам, че вътрешното се сменя по-трудно. Но пък... колкото сервизи-толкова и цени!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              pakumba написа:
              drago_1 написа:
              дали има шанс да се е извадило или е скъсано
              на колите които досега съм виждал не може да се извадило никакъв начин само. тракаше ли по завоите
              не е тракало изобщо просто между 1 и 2 предавка изтрака изведнъж и падна

              Коментар


                #8
                drago_1 написа:
                pakumba написа:
                drago_1 написа:
                дали има шанс да се е извадило или е скъсано
                на колите които досега съм виждал не може да се извадило никакъв начин само. тракаше ли по завоите
                не е тракало изобщо просто между 1 и 2 предавка изтрака изведнъж и падна
                какво значи "падна"
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  падна означава когато се откаяи от скоростите почва да се влачи по земята това е падна

                  Коментар


                    #10
                    drago_1 написа:
                    падна означава когато се откаяи от скоростите почва да се влачи по земята това е падна
                    Ужас! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      колеги, ситуацията стана мътна и "кървава" оказа се, че се е скъсал болта на един от носачите на двигателя той е увиснал и се е извадила полуоската от там се е поудряло карето тук там и са му изпаднали чащките. ремонта беше следното:тампон (двигател) - 22лвкаре (вътрешно) - 79лвманшон (каре) - 7 лвработа - 10лвВсичко 118лв и много нерви :D

                      Коментар


                        #12
                        drago_1 написа:
                        колеги, ситуацията стана мътна и "кървава" оказа се, че се е скъсал болта на един от носачите на двигателя той е увиснал и се е извадила полуоската от там се е поудряло карето тук там и са му изпаднали чащките. ремонта беше следното:тампон (двигател) - 22лвкаре (вътрешно) - 79лвманшон (каре) - 7 лвработа - 10лвВсичко 118лв и много нерви :D
                        Двигателя не е ли окачен на гумени тампони през които минават болтовете? За да скъсаш болта, тампона трябва тотално да е заминал и да е тропало зловещо. Да не говорим, че при тръгване би трябвало да притриса... Тези симптоми имаше ли ги?
                        Fiat Stilo 1.8 16V

                        Коментар


                          #13
                          ем да ви кажа то май тва им е проблем и аз така ми изпадна карето по точно триподчето само скъсан болт на тампона на скоростите при което пада трипода на вътрешното каре а тъкмо си бях купил тампона и отивах при майстора :D той ми каза че го е сменил болт-а с някакъв друг по здрав и засега проблемчета няма да чъкнем на дърво
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар

                          Working...
                          X