Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно кабелите за задните тонколоните на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно кабелите за задните тонколоните на Браво

    Здравейте, естествано и мойто Браво дойде без колони, само с едни малки говорителчета на вратите. Днес след доста време на канене реших и взех нови говорители 2 пищялки за горе на таблото, 2 говоритела за вратите и 2 за задните седалки.Монтирах ги и ги свързах сравнително лесно. Пищялките горе в таблото и тези във вратите работят без проблеми. Но тези от зад, въпреки, че до тях има кабел, който го намерих скрит зад корите на багажника, не работят.Видях на ел. схемата в ръководството, че има няколко конектора докато стигнат кабелите до там. Въпроса ми е къде се намират тези конектори за да мога да проверя дали някой от тях не се е разкачил.Благодаря.
    Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
    Преди: Браво 1,6 16в SX

    #2
    А с оригиналният касетофон ли си? Ако си с него трябва да правиш едни магарии на конектора, който влиза в касетофона, защото повечето касетофони имат изводи за две колони, като пищялките са вързани директно за предните.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      А с оригиналният касетофон ли си? Ако си с него трябва да правиш едни магарии на конектора, който влиза в касетофона, защото повечето касетофони имат изводи за две колони, като пищялките са вързани директно за предните.
      Не, не съм с оригиналния касетофон. С МП3 съм и има изход за 4 колони.
      Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
      Преди: Браво 1,6 16в SX

      Коментар


        #4
        Много странно отзад до мястото за колоните излизаха кабели с жълтите букси за включване към колоните. Проследих ги под задната седалка... но отпред на оригиналната евро букса ги нямаше. Явно фабрично не са ги закачили на буксата. Както и да е прекарах нови кабели и всичко е ок.
        Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
        Преди: Браво 1,6 16в SX

        Коментар

        Working...
        X