Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти от Punto II на Stilo?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти от Punto II на Stilo?

    Здравейте!
    1. Искам да попитам, 14-ки джанти с гуми 185/60/R14 H82 от Punto II ще мога ли да ги монтираме на Stilo 1.2 16v?
    Ще паснат ли на по-големия спирачен диск и дали ще има проблем с товароносимостта на гуми(в предвид по-тежкото Stilo)?
    2. 15-ките от Stilo-то ще паснат ли на Punto-то?

    Искам да купя въпросното Stilo, а Punto-то да го подаря на брат си, но тъй като съм купил чисто нови гуми ноември месец, искам да си ги запазя.
    Последна редакция от mnnedialkov; 27.12.2017, 00:08.

    #2
    Не.
    14'' стават само отзад на Стилото.
    Отпред апаратите пречат
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Кат ще правиш хаир прави го като хората-подарявай го с гумите. Сестрата ми подари Гоуф3 с чисто нови 4 зимни и 4 летни за около 20-30 000 км. ,музика с падащ панел и половин резервоар бензин.
      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

      Коментар


        #4
        Стило с 14-ки няма да стане. 1-во на 185/60/R14 няма да му станат, 2-ро ще стане много ниска и 3-то супер гига мега грозна, но тъй като няма да станат, ще се спасиш от другите 2 опции.
        Fiat Bravo II 1.4 16v
        Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
        Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

        Коментар


          #5
          Мерси за отговорите... аз имах подобно чувство!
          Сега трябва пак да купувам 4Season гуми(такива са най-подходящи в страната, в която карам), които с монтажа ще ми струват 50% от цената на автомобила.

          Коментар

          Working...
          X