Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кора под двигателя на Крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кора под двигателя на Крома

    Колеги, някъде явно съм задрал кората под предната броня, в следствие на което увисна и започна да се влачи. Държеше се само на един винт и я дръпнах по силно, че не може да се кара така. Самата кора от влаченето се е поначупила и не знам дали ще може да се монтира безпроблемно обратно. Според вас кофти ли е да се кара продължително време без кора и какви мизерии може да станат от това. Питам за да знам дали да търся спешно да си монтирам моята обратно дори и счупена или да си търся от някоя морга?
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    #2
    Привет, колега! Не те разбрах, говориш за основната кора или тази по-малката, която е точно под самата броня/маска? Ами според мен вземай, някоя втора ръка или.. има и метални в нет се предлагат. А относно дали да я слагаш, мисля че трябва, защото именно тя предпазва автоматичната скоростна кутия. При мен беше паднал капака, които е точно над скоростната и си го направих с една метална пластина. Може да видиш това или да потърсиш други... http://auto-parts.bg/продукт/кора-по...oma-2005-2011/
    Последна редакция от morfein_a; 26.11.2017, 11:48.
    link

    Коментар


      #3
      една кора е 40 лв.
      не се занимавай да си играеш най вероятно е остаряла и се чупи. Кората е важна особенно сега зимата
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Става въпрос за малката кора, която е под предната броня. Проблемът е, че не я намирам по онлайн магазините. Има само голямата кора под двигателя.
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #5
          ауто бим и интеркарс 3000
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Колега, аз карам така вече една година, без малката броня, точно тази предната! Има брони в нета, но трябва да се ровиш много... или от някоя морга! Но мисля, че може и без нея..докато не намериш друга! Поздрави!
            link

            Коментар


              #7
              Напиши автокори в гугъл и ще намериш решение.ако ли не 0896242946.Късмет
              198mjet Bravo

              Коментар


                #8
                Малката кора наскоро я търсих-само от морга.Нова оригинална в ауто италиа е на безумна цена.
                Fiat Croma 1.9 JTD 16V auto

                Коментар


                  #9
                  а миналата седмица ке взеха две кори за 147 да по 25 лв.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря колеги, явно ще търся от морга.
                    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                    Коментар

                    Working...
                    X