Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stilo 1.9 JTD Запитване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Stilo 1.9 JTD Запитване

    Здравейте на всички,


    Току що направих профила си и пиша първа тема, тъй като от една седмица търся първата си кола и се спрях на конкретно този модел Stilo 1.9 JTD 115 к.с., като цяло не знам дали това е мястото, но ако има собственици на този модел и могат да споделят мнението си за него бих се радвал. Проверих много от темите тук, но основно бензин и добри мнения за него. Като начало съм наясно за скритите неща, които един дизел втора ръка може да пази, но колата ми харесва и изглежда доста прилично за годините си(говоря за модели 2001-2005, две или четири врати няма значение).

    Oфертите, които циркулират в мобилето и карс за този модел са с цени от 1500 до 3500 лв. Ta ако може да споделите информация за съединител, турбо и останалите консумативи като ценови диапазон дали са скъпи, и ако има някой често срещани повреди при тази кола заради, които може да е толкова ниска цената. Ще ми се да попадна на кола, която да не влиза през 40-50 дни в сервиз. Ествествено ще мине през сервиз и всичко необходимо преди да я купя, но искам това да стане в рамките на следващия месец ако разбира се наличните оферти ми го позволят :D

    #2
    Купуваш си колата, която ти харесва, сменяш ремъци, масло и всичко каквото сметнеш за нужно по окачване и спирачки - това за още едни 400-500 лв и после само караш, както ми каза майстора, когато аз си купих стилото. После сменяш маслото задължително на 10 хил. км
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      Вече са си на години тези автомобили и ще е чудо да го намериш на около 200-300 х км.не е проблем пробега а кой идиот от з.европа го е карал и обслужвал.Всичко е късмет и дано и ти си късметлия,желая ти го от сърце и добре дошъл при нас във Фиат Форум
      198mjet Bravo

      Коментар

      Working...
      X