Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения и коментари за новия Fiat Tipo 2017

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Карал съм и двете и за това давам мнение.
    Типото е изключително бюджетен автомобил, който единствено може да се мери с Дачиа или максимум до Пежо 301. Той и като такъв се позиционира реално.
    И това, че сме във Фиат форума, това не означава, че не можем да препоръчаме друг автомобил. Най-малкото и авторът на темата е писал за такъв вид съвет.
    Също това показва, че се дава пристрастно, а не обективно мнение.


    Може за по-малко пари на Типото да си вземеш Дачиа със същите екстри. Та даже и диодни дневни светлини. Значи по твоята логика Дачиата автоматично става по-добра от Фиата?

    Коментар


      #17
      Типо-то е в класи над дачия. Не заблуждавайте хората.

      Коментар


        #18
        stilo_new написа: Преглед на мнението
        Типо-то е в класи над дачия. Не заблуждавайте хората.
        Колега обикновено съм на различно мнение с теб ама сега няма как да не се съглася.
        Типото е доста класи над дачия и даже и то се предлага с диодни дневни светлини и с лети джанти със 17ки гуми. (Гледам че лампите имат значение за някои колеги)

        Коментар


          #19
          Колегата е влезнам в заблуждение как може да стъвняма ДАЧИЯ с ТИПО .
          Точно вчера гледах една Дачия не те грабва нито като визия нито като направа .
          Я виж разликите с БМВ поне външно коя е по лошата
          Май са еднакви а .
          Click image for larger version

Name:	Fiat-Tipo-Kombi-Hatch-Genf-2016-1200x800-36298fcbd3c260be.jpg
Views:	1
Size:	74,8 KB
ID:	2094687Click image for larger version

Name:	БМВ Комби.jpeg
Views:	1
Size:	10,0 KB
ID:	2094688
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #20
            Дайте да не си кривим душата. На снимка може да са еднакви, но като ги сложиш една до друга..... Камо ли ако седнеш от едната в другата.
            На автоизложението в Интер Експо влизах в Типо, после влизах и в шоурума на АИ. Все още не съм имал възможността да карам такова.
            На пръв поглед - симпатичен интериор, яко пластмасария. Не може да го сравниш с Дачия по никакъв начин, но като материали и изработка е на едно ниво с аналозите при Рено/Пежо, които на 80,000 км. вече хлопат като кошници (от личен опит с нови автомобили).
            Отново не си кривете душите - като изпълнение не може да се сравни нито с Опел Астра, нито Шкодите, камо ли VW.
            Tipo-то е прилична бюджетна кола, която за жалост с почти нищо не може да ме грабне освен приятния интериор, не толкова лошия екстериор като дизайн и ниската цена за оборудването си. Кажи-речи същото важи и за останалите автомобили, които в момента FIAT предлагат за България в лицето на 100-те разновидности на мадамския 500.

            Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

            Коментар


              #21
              Така е, Типо-то доста повече евтинее в сравнение с Астрата, но както каза колегата по-горе Астрите имат също много детски болести. Една позната си взе чисто нова Астра бензин и още първата година 7 пъти влиза гаранционно за повреди. А Дженеръс Ауто май бяха хванали да поддържат гаранционно и ловешките боклуци и доста време беше без кола. То за 30 бона Мазда 6 можеш да вземеш втора ръка или 3-ка ако искаш по-малки габарити. Аз лично натам бих се насочил ако ще давам 30-ка.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #22
                Точно това казвах. На баща ми приятел си взе нова Астра преди 2 години и я влачи по баварските сервизи повече от някоя 15 годишна кошница. Астрата си е кошник от както съществува, да не говорим как полицайте се оплакват от техните, че се раваляли през 1 седмица, а уж това им се водеше най-успешния модел. Пак казвам, че всеки си има вкус и за някои хора, пластамасите са много по-приятни от кожата и махагона.
                Fiat Bravo II 1.4 16v
                Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
                Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

                Коментар


                  #23
                  типото си става а и ако вземеш го докараш ново от италия за 12к евро.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #24
                    Мерцедесите ,защо са такива лайна неземни като са високобюджетни автомобили.Не ми се коментира,че без да се хваля съм в доста в час с автомобилостроенето и то пък за бизнескласата ,ауууууу,пълни боклуци-лукс,возия и кома в автосервиза.

                    Коментар


                      #25
                      Мерцедесите ,защо са такива лайна неземни като са високобюджетни автомобили.Не ми се коментира,че без да се хваля съм в доста в час с автомобилостроенето и то пък за бизнескласата ,ауууууу,пълни боклуци-лукс,возия и кома в автосервиза.
                      Имам един комшия у тях карат само мерджани, на единия му се прецака имобилайзера, сервиза им е в Русе, на колесар дотам чакане 5 дни за доставката и му резнаха главата с 3000 лв., като 300 били за диагностика за 10 мин., 1500 лв за имобилайзера и другото за труд и превоз, а самия мержан незнам за колко го е взел, но е под 20 К.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #26
                        Еми един фиат пари за ремонт, ама дреме ти, нали си баровец
                        После в кръчмата съм убеден, че е първи колко са яки мерцовете и как до сега един лев не е дал за ремонт....

                        Коментар


                          #27
                          todorakiggg написа: Преглед на мнението
                          как до сега един лев не е дал за ремонт....
                          Това е общовалидно. За пример брата - откакто кара нови от магазина и ги сменя като им изтече гаранцията (Корса 1.2 и сега Нисан 1.6 бензин с турбо) бащата не може да се вреди за колата си (старото ми клио), че неговата се в сервиз. Вярно пари не дава за ремонт, ама чака с месеци всеки път. Като ремонта на тунела на Витиня, който за 20г едва ли е отворен повече от месец общо. Корсата като и свърши гаранцията беше на 15 хиляди, а на старото ми клио беше навъртял 2 пъти повече през това време. Обаче като го питаш 1 лев не бил дал и вярно не е.
                          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                          Коментар


                            #28
                            абе ново типо в италия от дилър е 10 хил, евро тука в България е 36 хил лева или 18 хил, евро.
                            обаче а си купиш ново от италия и нещо стане гаранция тук при дилъра неважи, що е въпроса?
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #29
                              Ако искаш Фиат,погледни Седичи.Ако искаш Седичи,за няколко К по-евтино можеш да си вземеш Сузуки SX 4.Уникално здрава кола.Поне тази,която карах.
                              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                              Коментар


                                #30
                                S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                                абе ново типо в италия от дилър е 10 хил, евро тука в България е 36 хил лева или 18 хил, евро.
                                обаче а си купиш ново от италия и нещо стане гаранция тук при дилъра неважи, що е въпроса?
                                Не съм 100% сигурен, че те АвтоИталия мамата си таковали, но да кажем 99% това не е вярно.
                                Без значение откъде ще си купиш колата и къде ще я облужваш - стига да е в оторизиран сервиз - гаранцията важи.
                                Доста хора си карат новите италианки, купени от АИ на обслужване в Серес, Гърция (доста по-евтино), и гаранцията им си важи.

                                Коментар

                                Working...
                                X