Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гранде Пунто гасне в движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гранде Пунто гасне в движение

    Здравейте , от скоро пунтото започна да гасне в движение и неможе да запали върти все едно акумолатора е паднал и след 5 минути си пали все едно никога не е имало проблем. Това го прави през 4-5 дни сменил съм датчик на коляновия вал и бобина и никакъв резултат. Пунтото е 1,2 65к.с.
    На диагностика не показва грешки.
    Моля някой ако е имал подобен проблем да пише.

    #2
    Принципно имаш два проблема - първо стартера ти е пътник затова има признаци на паднал акумулатор а гасненето в движение може да е от задръстен горивопровод най-вече филтър или запушена тръба за декомпресия на резервоара!
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      Да не ви обърквам момчета, ама преди време на брат ми бравото беше му станало нещо подобно, въртиш ключа, върти ма неще да пали, след като смени бензинова помпа и стъпковото моторче проблема изчезна.
      Lancia Y, 1.1, 2000г.-първата любов! Сегашна любовница - Фиат Добло 2002г, 1.2 пак бензин......като цяло винаги верен на марката!

      Коментар


        #4
        Проблема е решен, оказа се че алтернатора зарежда когато си иска, само незнам защо не ми светна лампата на акумолатора.

        Коментар

        Working...
        X