Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Бучене" (паразитен шум) при ниска скорост .

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Бучене" (паразитен шум) при ниска скорост .

    Колеги при каране до 80 км имам чувството че всички лагери на колелата са ми заминали колата бучи ,след 80 не бучи .. при спиране от 40 - 50 бучи повече , натисках я на завой ама не променя звука .. дали е от зимните гуми вече доста км е така ,ако беше лагер да беше ми надул главата вече .. на скорост и на свободна все си бучи ама ме дразни и се чудя от какво ли


    Редактирано заглавие.
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    Напълно е възможно да е от гумите - друг проблем може да са лагерите на диференциала
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      Константинов написа: Преглед на мнението
      Напълно е възможно да е от гумите - друг проблем може да са лагерите на диференциала
      да и аз така разбрах може той да е , обаче то се чува при скорост 50-60 и при спиране най вече пак се чува , то ако е деференциала нз дали шума ще изчезва след 80 и ще се усилва при спиране ... ще чакаме летните гуми и така , според мен ако е лагер да се е разбил доста км таака си бучи
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #4
        колеги като спирам съм като тролей от някво бучене :D :D помагаите
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          да не би без да си обърнал внимание колата ти да е станала хибрид.

          По темата, или накладките свирят или някой лагер е тръгнал...

          Коментар


            #6
            todorakiggg написа: Преглед на мнението
            да не би без да си обърнал внимание колата ти да е станала хибрид.

            По темата, или накладките свирят или някой лагер е тръгнал...
            де да беше хибрид ;ддд , ами накладките са за смяна почти ама не свирят и вият просто се чува наякакво бучене най вече 40-60км и като спирам от 40 , лагер заден ляв найстина на 8000км нов беше заминал и сложих друг обаче оригинален от карана кола , и не бучи не чувам шумове ,от всички гуми се чува шума и от предните при спиране също , няма как да не усетя някой лагер карам я всеки ден до сега да ме беше заболяла главата а след 80-90 не бучи
            FIAT TEMPRA 1.6 75HP

            Коментар


              #7
              Може просто да са си шумни гумите, но като си го забелязал сега и да те дразни повече. Преди да ги сложиш сещаш ли се да се е чувало това бучене?
              Fiat Punto Mk1 1.2i 75 --> EX

              Коментар


                #8
                мисля че го нямаше лятото . днес чух същото нещо в на приятел колата ... явно си е от гумите най вероятно :D
                FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                Коментар


                  #9
                  Що не вдигнеш колелата и да пробваш?
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    Вдигах ги колега ако е лагер щях да го разбера миналия път как леко ми тръгна да вие новия заден и веднага се видя , ама сега не са..от всяка гума все бучи и ме дразни ще чакам лятото за летните друго нз какво да направя
                    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                    Коментар

                    Working...
                    X