Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

теч вътрешно каре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    теч вътрешно каре

    имам теч от вътр,ляво каре,колата е пунто 1 93та 75 коня ,има ли там някакъв семеринг,или най вероятно капе от ск.кутия,не е от маншона

    #2
    Разбира се че има семеринг.
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      зад чашата ли е семеринга

      Коментар


        #4
        stambata1982 написа: Преглед на мнението
        зад чашата ли е семеринга
        На скоростнатакутия е
        koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

        Коментар


          #5
          значи трябва да се сваля цялата кутиа

          Коментар


            #6
            stambata1982 написа: Преглед на мнението
            значи трябва да се сваля цялата кутиа
            Не се сваля кутията , а се вади полуоската.
            koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

            Коментар


              #7
              провери хубаво от къде идва течът.
              маншонът на полуоската държи маслото от скоростите с един лагер със семеринг (едно цяло)
              друг теч не би трябвало да имаш освен ако
              1 си спукал скорости те
              2 пробката
              3 жилото за километража
              4 Успех

              Коментар


                #8
                разбрах от къде идва теча,от горе има един ревизионен отвор,то всъщност,защо на кутията има 3 ревизионни отвора ? Та там има един лост който е свързан с ябълка за скор.кутия,искам да попитам тоя лост с кози крак ли се маха,и отгоре има едно като капачка на 2литрова бира,но се върти свободно,от там идва теча

                Коментар


                  #9
                  тези автомобили нямат маслен маншон както се изказа колегата по-горе.иначе не използвай кози крак ,разглобявал съм,ама съм забравил.

                  Коментар


                    #10
                    za да не отварям нова тема,имам едно последно питане,лагерите на задната главина се рециклират,а на предната не може,капсуловани са така ли,за да знам дали да поръчвам лагери?

                    Коментар


                      #11
                      купувай си нови,какви са тия рециклирани лагери,какви са тия пет лева

                      Коментар

                      Working...
                      X