Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стържене отпред вляво при завой надясно.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стържене отпред вляво при завой надясно.

    Здравеите Колеги. Имам странен проблем с Гранде Пунто 1,9 мултиджет 130 к.с.; 2007г. При по-рязко завиване на дясно се чува стържещ звук отпред отляво. Подмених лагера на предна лява главина, но няма ефект. Проверени са спирачният апарат, накладките, пружина, амортесьор всичко е наред. По кората на подкалника няма следи от "жулене". При потегляне с навит надясно волан или по плавно завиване на дясно няма никакъв проблем. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или поне има някаква идея какво още да проверя моля пишете.
    Последна редакция от gtd68; 09.10.2016, 14:12.

    #2
    Колега провери си предпазната ламарина на диска
    198mjet Bravo

    Коментар


      #3
      ...........
      Последна редакция от gtd68; 09.10.2016, 11:55.

      Коментар


        #4
        GeletoFIATbravo написа: Преглед на мнението
        Колега провери си предпазната ламарина на диска
        Благодаря за отзивчивостта и съвета. Преверих, всико си е наред. Ламарината е близичко до диска, но не допира до него, а и няма видими следи от механични въздействия по нея. Още веднъж благодаря.

        Коментар


          #5
          Когато имаш възможност се опитай да я отдалечиш от диска максимално.Просто я огъни,не е невъзможно упражнение дори за непрофесионалист(нямам теб в предвид).Отиди на некои полигон и пробвай с различна скорост на десен завой.Лятото сменях накладки и без да знам го бях огънал.От гаража ми се излиза направо на пътя с десен завой и като почна да стърже като каруца бех откачил.Обратно в гаража,огъване на макс и това та там.Така че ти си!!!!!!!.Успех
          198mjet Bravo

          Коментар


            #6
            Благодаря за съвета ще пробвам и ще пиша.

            Коментар

            Working...
            X