Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гаражно оборудване и инструменти - информация, цени, гаранции..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гаражно оборудване и инструменти - информация, цени, гаранции..

    Здравейте колеги!
    Търсих из темите, но не намерих такава тема която да дава информация за инструменти..
    Всеки от нас си работи по колата, трябват инструменти!

    Да си помогнем един на друг с мнения и препоръки за качествени комплекти, тресчотки, вложки и други..
    Fiat Punto 1.2 16v 86к.с.
    България е единствената страна,в която ако шофираш в насрещното може да те бутнат отзад!

    #2
    Здравейте колеги.
    Искам да ви попитам кой инструмент бихте ми препоръчали като имате в предвид, че имам 4 автомобила и си ги поддържам почти сам.
    Искам да си закупя комплект гедоре което да е на стойност 200,220 лв, 170,180- части!
    Харесал съм си 3 марки - KS Tools , BGS Technic и Kraftmann
    Като Ks tools е малко по скъп, ако знаете някъде другаде освен магазин за авто части - "Тех и КО" да го предлагат ще съм ви благодарен.
    Другият който в момента е на промоция в магазин за сервизно оборудване - гр. София, ул. Опълченска
    172 части - http://tbs-tools.com/index.php?route=pr ... uct_id=667
    220 части - http://tbs-tools.com/index.php?route=pr ... uct_id=877
    Говорих с човека в магазина той ми обясни че крафтман са на BGS ХОБИ инструмент..
    Също така да ви попитам комплекти Force, наистина ли са толкова здрави и акое така по здрави ли са от по горе изброените..

    Ако имате наблюдения на тези марки или имате по добри предложения ще съм ви благодарен!
    Поздрави, Георгин!
    Fiat Punto 1.2 16v 86к.с.
    България е единствената страна,в която ако шофираш в насрещното може да те бутнат отзад!

    Коментар


      #3
      Всички тези марки ще ти вършат работа да си правиш ремонтчета по колата.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Здравейте колеги, днес си закупих комплекта от 216 части на BGS Technic " Kraftmann" много ми харесва другата седмица ще сменям предница и ще кажа как се държи..
        Лек успешен ден!
        Fiat Punto 1.2 16v 86к.с.
        България е единствената страна,в която ако шофираш в насрещното може да те бутнат отзад!

        Коментар

        Working...
        X