Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти на Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти на Punto

    Здравейте,колеги!Преди няколко дни ми изпаднаха едни джанти на оферта, джантите са 14ки - 4x108. Без болтове пишеше, че са. Та се чудя, мога ли да ги кача на моето Punto (2000г. е). Ако има как само да си прехвърля гумите на другите джанти и без да правя нищо ще е идеално.Понеже не съм наясно с размера на джантите и тнт, ако може някой да ми ги разясни с еднот, ще съм му благодарен.

    #2
    Първо твойте отвори на главината са с болтово разстояние 4х98, от тук следва, че няма как да качиш джанти с м/уболтово разстояние 4х108 както ти искаш само да си прехвърлиш гумите и хоп Второ - има вариант в който можеш да качиш тези джанти 4х108 на твойта главина, след като си закупи адаптиращи фланци от 4х98 на 4х108, но от тук ще последват няколко неща:- фланците ще трябва да са с минимална дебелина около 20мм, което според зависи от ЕТ-то на самата джанта може да ти създаде проблем, примерно ако джантите са с малко ЕТ с фланците джантата ще излезе много навън, от което можеш да имаш проблем при натоварена кола гумите да ти търкат във външния ръб на калника.- фланците ще ти оскъпят много самите джанти, цените варират от 100-150лв втора ръка, до около 200-400лв нови, което е колкото да си купиш още едни 14-киС две думи казано - тия джанти не са за теб, търси си джанти с болтово разстояние 4х98
    punto HGT

    Коментар

    Working...
    X