Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.8 ХГТ !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 1.8 ХГТ !!!!

    Някои по светнат тука да ми каже на кой други модели съвпада този двигател Фиат Пунто 1.8 131 коня 16в хгт 2000 година,искам да купя някои неща втора ръка.Мися че фиат купе,стило,мареа,брава и браво имат съштищят двигател,или се бъркам.Благодаря

    #2
    Брава, Браво и Мареа, двигателите им се различават тук-там от на Пунто ХГТ. Има Мареи с такъв мотор, но са рядкост тук. Абсолютно същият мотор има в Купе и Стило, вероятно и Кромата е с такъв мотор.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Аз поне не съм чувал за Мареа с такъв мотор в България. Пунто, Купе и Стило са с такъв мотор.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        Мареа 1.8 16V 130к.с. се произвежда за Бразилия, ако някой е вкарал от там кола мотора би трябвало да е същия.Моторите сащо са еднакви при фиат барчета, също има ланчия либра с мотор 1.8 16V 131 к.с., предполагам са еднакви, но са с различни номера на мотора, със сигурност повечето части са същите.При пунто се монтират 2 мотора 183А1000 и 188А6000, като втория мотор при пунто е с ел. дросел, а първия с жило, предполагам ти си с жило.При стило мисля, че всмукателния колектор е метален, докато при пунто е пластмасов
        punto HGT

        Коментар

        Working...
        X