Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Призовка по пощата за излязло наказателно постановление?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Призовка по пощата за излязло наказателно постановление?

    Здравейте, имам въпрос - при леко ПТП, когато е съставен акт на нарушителя, той получава ли по пощата призовка за излязло вече наказателно постановление (евентуално до 25 дни) ? Знам, че за нарушения от камери изпращат такива "честитки" по пощата, но не съм сигурен в този случай?
    Fiat Brava 1.8 16V

    #2
    има ли двустранен протокол в случая?

    Коментар


      #3
      да, има протокол
      Fiat Brava 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Двустранният протокол пък какво общо има.Има написан акт.Може да те потърси районния, или направо да ти донесе НП-то у вас (на мен ми се е случвало). Но най-често никой нищо не носи или изпраща.Като изтекат 30 дни - отиваш в РУП или КАТ по постоянен адрес и там ти връчват наказателното постановление (ако е излязло).Ако не е излязло - удължават ти акта с още 30 дни и т.н.

        Коментар


          #5
          Това с носенето на НП предполагам става в по-малките населени места. А иначе явно сме на принципа "или ще дойде, или няма да дойде" :D
          Fiat Brava 1.8 16V

          Коментар


            #6
            yivanov написа:
            Това с носенето на НП предполагам става в по-малките населени места. А иначе явно сме на принципа "или ще дойде, или няма да дойде" :D
            Няма къде да идеш, талона е в КАТ. За да си го вземеш трябва да платиш Направено е просто, барнат ли те без него, все едно си без книжка - това условие рязко насърчава провинилите се да са заинтересовани да проверяват дали им е излязло постановлението от съда
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар

            Working...
            X