Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DPF филтър фиат крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    DPF филтър фиат крома

    Колеги филтъра ми взе да сдава багажа колата е крома 1.9 JTDm 150 кс 2006г споменаха ми че има добавки които почистват филтъра . Вършат ли работа добавките , коя марка да ползвам и цена ако може да споделите , другия въпрос ми е да ме насочите към майстор в Бургас който разбира от италианки , аз до сега съм имал една ланчиа и две алфи това ми е първия фиат и ще имам доста въпроси .
    http://yaneff82.snimka.bg снимки на моята работа

    #2
    PDF е друго, при теб е DPF.Махай го хардуерно и софтуерно.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Аз, не разбрах Адобе на колата ли ще инсталирате? хахах
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #4
        Сваля се и се почиства, но в българия не зна къде. В германия съм виждал, но тук. Трябва колегите с повече опит да те насочат. Иначе най лесния начин е да се премахне.

        Коментар


          #5
          В Дунев знам,че ги почистват ама е в София.
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            Проблема се оказа много по сериозен имобилайзера
            http://yaneff82.snimka.bg снимки на моята работа

            Коментар


              #7
              Какво точно (не) прави колата?Няма никаква връзка между DPF и имобилайзер. Какви бяха симптомите?А и не знам кой проблем е по-сериозен. Едно премахване на DPF не е евтино начинание. Може да се окаже, че е малкия дявол.

              Коментар


                #8
                Симптомите бяха , че няколко пъти колата влиза в авариен режим , губи мощност както си карам за няколко секунди после се оправя и си продължавам , направи го веднъж преди 3 дена , на следващия ден го направи 5-6 пъти и вечерта като си тръгвах от работа въобще не можах да я запаля , на таблото ми свети една кола с катинарче ,ABS-а и един триъгълник .Закарах я да я види човек който разбира от италиански коли , закачи я но въобще не го пуска да влезе в компа . Каза да купя платката по волана , компютъра и ключа .
                http://yaneff82.snimka.bg снимки на моята работа

                Коментар


                  #9
                  Ако е иммото- ще ти изписва car security или нещо такова.Търси второ мнение, преди да дадеш една торба пари
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Хм,тук има нещо гнило !!!!
                    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                    Ventura garage

                    Коментар


                      #11
                      поръчах всичко което ми трябва , боди компютъра , платката под волана , една черна кутия пак под волана ,някакъв друг компютър и други ден ще е в сервиза да видим там какво ще стане .
                      http://yaneff82.snimka.bg снимки на моята работа

                      Коментар


                        #12
                        В Алфа форума изгоря по почти същия начин едно момче ,защото не послуша съветите на колегите. Бързаш и ти ми се струва да купиш едни неща дето може и да не ти решат проблема.
                        Фиат Крома 1.9 16v+
                        Фиат Браво 1.6 16v
                        Фиат Мареа 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          Аз не съм на ясно колега, от коли разбирам колкото от ядрена физика , майстора каза ,че това му трябва .Момчето си разбира от работата занимава се само с италианки и е всеизвестен в Бургас , не мисля , че ще ме подведе ! Надявам се всичко да е ок . Колата я имам от седмица въобще не съм в час с фиатите , до сега съм имал алфи и ланчи и много други коли ,ако пък нещо се закучи работата ще я видите на части в форума .
                          http://yaneff82.snimka.bg снимки на моята работа

                          Коментар


                            #14
                            Разликата между фиат и ланча е в емблемите.Интересно ми е какво ще излезе от тая работа.Дръж ни в течение, колега.

                            Коментар


                              #15
                              В такъв случай като е сигурен в диагнозата си казва :" намерил съм ти тия неща за Х пари, ако те устройва го правиме, тръгва колата и плащаш уговорените пари. Ако не тръгне с тези неща те си остават за моя сметка" . То иначе така друг като плаща неверните диагнози всеки ще раздава такива, смени това,ако не е то смени и другото,после трето и така докато не излезе истината. Добрия диагностик си застава зад диагнозата,затова си има проверки които водят до точната диагноза, стреляне на посоки е типичен метод на работа на гаражните майстори- сменяме наред то ще си покаже.
                              Фиат Крома 1.9 16v+
                              Фиат Браво 1.6 16v
                              Фиат Мареа 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X