Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля еърбега на волана на Браво 2?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сваля еърбега на волана на Браво 2?

    Колеги, някой има ли представа как се сваля еърбега на волана на бравото.отсрани на волана има две кръгчета които играят ролята на указатели,но не ми е ясно с торкс ли е като на стило или има пиниз.не ми се ще да правя простотии да мушкам на налучкване
    198mjet Bravo

    #2
    Re: волан браво 2

    GeletoFIATbravo написа:
    Колеги, някой има ли представа как се сваля еърбега на волана на бравото.отсрани на волана има две кръгчета които играят ролята на указатели,но не ми е ясно с торкс ли е като на стило или има пиниз.не ми се ще да правя простотии да мушкам на налучкване
    Има две дупки от задната част на волана , в меката тапицирана част , през които се бърка с плоска отверка и се натискат и откачат едни скоби вътре в самия волан , които държат еърбега.Ако не си го правил обаче шанса да уцелиш нещата са нулеви!

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора.Не съм го правил колега,но винаги има първи път.Все пак не са ми забити ръцете в г.....за.За инфо от втори опит се получи и е ок
      198mjet Bravo

      Коментар


        #4
        GeletoFIATbravo написа:
        Благодаря за отговора.Не съм го правил колега,но винаги има първи път.Все пак не са ми забити ръцете в г.....за.За инфо от втори опит се получи и е ок
        Еми браво , аз се мъчих няколко часа докато успея!

        Коментар


          #5
          GeletoFIATbravo написа:
          Благодаря за отговора.Не съм го правил колега,но винаги има първи път.Все пак не са ми забити ръцете в г.....за.За инфо от втори опит се получи и е ок
          И сега без еърбег ли си? Какво сложи на неговото място?

          Коментар


            #6
            Еърбега си е ок.Като купих колата и сложих един калъф на волана за да не се износва и тем подобни тъпотии от моя страна.След 5 години го свалям този калъф и ми се приплака.Виниловия слой на волана се беше обелил все едно че съм го пилил със шкурка и кореселин.Абе направо леш,и сега волана отива за нова облицовка.Това е един от кусурите на бравото.Маината му,ние да сме живи и здрави
            198mjet Bravo

            Коментар

            Working...
            X