Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крайно задно гърне Стило въпрос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крайно задно гърне Стило въпрос

    Колеги разбрах че някои марки коли на крайното задното гърне заводско е направено с кожух от ламарина. Тоест гние първо тоз кожух и след него 2-рата ламарина на самото гърне. Та при Стилото дали има такава обшивка-кожух или си е стандартно една ламарина и толкоз?

    #2
    И мен ме интересува, че гледам моето е доста ръждясало и се притеснявам, да не изпадне някъде.

    Коментар


      #3
      И моето е тръгнало външно горе. Един приятел има vw поло 98-ма год. Вика че имало обшивка, било много зле на вид и като отишъл на майстор му свалили обшивката отдолу чисто нова запазена ламарина и така кара вече колко години.

      Коментар


        #4
        На моето( бившо) стило 1.8 беше двупластово. Даже махнах едно голямо парче което висеше.
        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

        Коментар


          #5
          Аз съм с 1.6 , но щом при 1.8 е два пласта, не вярвам да съм с един пласт, а и като гледам изглежда сякаш завито с ламарина по ръбовете и съм склонен да заключа че е два пласта, което си е привилегия все едно имаш две гърнета за експлоатация.

          Коментар


            #6
            milenskia написа:
            Аз съм с 1.6 , но щом при 1.8 е два пласта, не вярвам да съм с един пласт, а и като гледам изглежда сякаш завито с ламарина по ръбовете и съм склонен да заключа че е два пласта, което си е привилегия все едно имаш две гърнета за експлоатация.
            почти, само дето обигновенно вътре е заминало преди да изгние отвън
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              На стило 1.9 жтд е двоина ламарина.Между външната и вътрешната има едно платно наподобяващо азбестово одеяло служещо за шумоизолация.На сина ми на стилото я махнах външната ламарина защото беше скапана и го обших със 0.9мм ламарина.до сега 3 години няма проблем.вътрешната ламарина си беше перфектна просто го обших за спорта.имах свободно време
              198mjet Bravo

              Коментар

              Working...
              X