Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със предните седалки - Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със предните седалки - Стило

    Здравейте колеги, от доста време насам, когато натисна спирачките на колата и тя леко се наклони напред, под предните седалки се чува шум, наподобяващ плъзгане на метелна халка по повърхност. Когато ускори колата, явно се връща в началната позиция и при следващо спиране пак същия шум. През лятото с отворени прозорци и музика, не беше голям проблем. Но сега всеки път при спиране го слушам. Погледнах под пасажерската седалка, има доста кабели, но когато ги размърдам не излиза никакъв шум. Въпроса ми е, някой слбъсквал ли се е с нещо подобно, само при мен ли го има това тракане. Предполагам лесно се отстранява, но трябва да го локализирам.
    Fiat Stilo 1.6 16v

    #2
    Да нямаш нещо в чекмеджетата под двете седалки?

    Коментар


      #3
      stilo_new написа:
      Да нямаш нещо в чекмеджетата под двете седалки?
      Тъкмо това щях да напиша... Колега може би имаш чекмедже под седалката и там има нещо, което издава този звук...
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        Ами то май всички Стило имат чекмеджета под предните седалки.

        Коментар


          #5
          Имам чекмедже само под шофьорската седалка, но е празно. Под другата няма нищо. Мислих си, че на всички е така, но явно само при мен се чува това тракане.
          Fiat Stilo 1.6 16v

          Коментар

          Working...
          X