Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси относно обслужването на Fiat Punto II

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси относно обслужването на Fiat Punto II

    Вече се сдобих с такъв звяр(1.2, 60кс) и искам да се информирам в детайли за обслужването му...Преди месец, бях попаднал по някакъв начин на линк, където пишеше какво кога(на колко км пробег или на опред. период) трябва да се подменя, но така и не си го запазих!Бихте ли ми дали линк с адекватна и най-вече пълна информация за обслужването, че не искам да имам проблеми с автомобила, който м/у другото има доста пълна сервизна история тук в България.

    #2
    Когато взех моето смених: Ангренажен ремък, пистов ремък, ролката, водната помпа, масло SELENIA (събира 3л), маслен филтър, филтър купе. Когато започнах да карам сменях маслото през 10-12 хил. Никога съм нямал проблеми с колата. Успех
    HGT 1.8

    Коментар


      #3
      Добавям антифриз, накладки, проверка на спирачна течност и масло в ск, оглед на дискове и окачване.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Колата като я взех, веднага я обслужих като се връщахме с нея към родния град...Но искам да знам, кое кога трябва да сменям, освен консумативите?Има ли някъде из нета да ми дадете линк, дори и да е английски, книжките(в сканиран вид) дето ги дават при покупката(когато е била нова)...Там трябва да пише всичко....

        Коментар


          #5
          mnnedialkov написа:
          Колата като я взех, веднага я обслужих като се връщахме с нея към родния град...Но искам да знам, кое кога трябва да сменям, освен консумативите?Има ли някъде из нета да ми дадете линк, дори и да е английски, книжките(в сканиран вид) дето ги дават при покупката(когато е била нова)...Там трябва да пише всичко....
          Има, разбира се линкове с Мануали и Хендбуци за Punto Mk2 Ето два такива линка с инфо.: http://download.fiat-bg.org/Books/Punto/ eLUM
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            #6
            FIRE 8V написа:
            mnnedialkov написа:
            Колата като я взех, веднага я обслужих като се връщахме с нея към родния град...Но искам да знам, кое кога трябва да сменям, освен консумативите?Има ли някъде из нета да ми дадете линк, дори и да е английски, книжките(в сканиран вид) дето ги дават при покупката(когато е била нова)...Там трябва да пише всичко....
            Има, разбира се линкове с Мануали и Хендбуци за Punto Mk2 Ето два такива линка с инфо.: http://download.fiat-bg.org/Books/Punto/ eLUM
            Мерси за линковете!

            Коментар

            Working...
            X