Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo Diesel проблем със запалителна система.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo Diesel проблем със запалителна система.

    Здравейте!Колеги имам следния проблем, сега от както стана студено не мога да запаля типото рано сутрин,но по късно след обяд запалва.Kоето ме кара да мисля, че или са повредени свещити или е релето за свещите .Когато дам на контакт ми светва на табото една червена удивителна и за 1-2 секунди светва една оранжева инфикация.Ето снимка: https://drive.google.com/file/d/0Bw6...роверих и червената светлина индикира за: Ниско ниво на спирачната течност на ръчната спирачкаОранжевата: Има вода в дизеловия филтър .Като тръгна да паля правя поне по 5-6 опита и накраря започва да пали и с много зор пали.Един път както си карах на тъмно и на дълъг път фаровете започнаха да светят слабо, след малко още по слабо и накрая ми изгасна таблото...Аз я форсирах и започна да работи нормално .Колато явно има доста проблеми не е един, нов шофьор съм и ще са ми от помощ някакви съвети.Искам да попитам:-Как да налея масло в ръчната спирачка?(което няма връзка с паленето, но и това не знам)-Как да изчистя дизеловият филтър от вода?-Според вас какъв е проблема с паленето?Поздрави и безаварийно !

    #2
    може би имаш изгорели свещи.за другия проблем,ще трябва да си ревизираш алтернатора

    Коментар


      #3
      Филтъра се сменя с нов а в резервоара са налива бензин примерно 2-3 литра на 50 нафта. Масло в ръчната не се налива, просто ти е намаляло нивото на спирачна течност и ти индикира на таблото посредством тая лампа. За което трябва да се долее спирачна течност и да се провери ЗАЩО Е НАМАЛЯЛА и ОТ КЪДЕ Е ТЕКЛО.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар

      Working...
      X