Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на антена Fiat Croma?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на антена Fiat Croma?

    Здравейте,Моля колегите, които могат да ми дадат някаква информация как става цялата процедура да помогнат с малко инфо от къде се започва, уплътнения, щипки и т.н., дали може да стане само отзад без да се сваля целия таван?Антената беше счупена и болта с резбата беше останал вътре, при опит с обратна бургия в един сервиз да се отстрани счупения болт крайният резултат беше и счупена основа. Вътре в самата основа паднаха счупените части и сега има едно скърцане и тропане от тавана ми се чува все едно, та не се учудвам да е от антената, а може и някоя пластмаса да тропа и скърца не знам, но преди това го нямаше. Не искам по сервизи да ходя, че доста невнимателно подхождат към тези по пипкавите неща и предпочитам сам да си ги оправя, ако мога. В крайна сметка, ще опитам да напълня цялата основа със силикон, за да видя дали ще изчезне скърцането/тропането, ако е породено от счупените вътре парчета или ако успея да сменя цялата антена. Поздрави
    Fiat Croma 1.9 16V MJet

    #2
    Махат се пластмасите покриващи колонките отстрани, уплътнението на багажника и леко се бърка с ръка под тавана за да събереш и развиеш останалите части.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар

    Working...
    X