Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет по изпускателната система на пунто 1.1 99г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет по изпускателната система на пунто 1.1 99г

    Здравейте Карам си едно пунто 1.1 99г (първа кола ми е). Не съм запознат с нещата , затова се обръщам към вас.Преди време ми се "скъса" тръбата между задното и средното гърне. Така карам от известно време , като реших да отида на майстор да видим за какво иде реч.Човека видя за какво става въпрос като ми каза следното: средното гърне било заминало , меката връзка и тя и каза ,че най-добре е да се смени от начало до край като ми обяви цена от сорта на 230-250лв за всичко. Не знам дали е много или малко за "от-до" , но за мен е скъпо предвид ,че трябва да взимам и зимни гуми.Та въпроса ми е мога ли да мина по-тънко ? Да сменим само меката връзка , средното гърне и задното да остане? Колата не се кара кой знае колко , затова не ми се наливат пари , но и така не може да я карам До колкото видях има катализатор .Четох ,че ги изкупували - евентуално да се махне и да го дам на някой.Какво бихте ме посъветвали ?

    #2
    кола

    Намери някое Пунто на части да вземеш всичко и да сменяш което ти трябваили нови и от --
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Намери си оригинално от Пунто 1.1 или съвместимо с твоето. Аз за Ланча-та си взех за 30 лева, средно и задно гърне от Мареа 1.9ТД, айде още толкова за предното и меката връзка , но отиваш на максимум 100 лева с доставката.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        Re: Съвет по изпускателната система на пунто 1.1 99г

        grn93 написа:
        Здравейте Карам си едно пунто 1.1 99г (първа кола ми е). Не съм запознат с нещата , затова се обръщам към вас.Преди време ми се "скъса" тръбата между задното и средното гърне. Така карам от известно време , като реших да отида на майстор да видим за какво иде реч.Човека видя за какво става въпрос като ми каза следното: средното гърне било заминало , меката връзка и тя и каза ,че най-добре е да се смени от начало до край като ми обяви цена от сорта на 230-250лв за всичко. Не знам дали е много или малко за "от-до" , но за мен е скъпо предвид ,че трябва да взимам и зимни гуми.Та въпроса ми е мога ли да мина по-тънко ? Да сменим само меката връзка , средното гърне и задното да остане? Колата не се кара кой знае колко , затова не ми се наливат пари , но и така не може да я карам До колкото видях има катализатор .Четох ,че ги изкупували - евентуално да се махне и да го дам на някой.Какво бихте ме посъветвали ?
        Намираш си донор 1.2 75 коня барабар с изпускателните колектори няма да е повече от 50-60 макс 100 лева ама не вярвам . Казвам 1.2 75 щото изпускателните му колектори са система 4 2 1 тоест ще ти дадът някои катър в повече и разбирасе катализатора го даваш за 10-20 лева на някого ...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар

        Working...
        X