Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупена дръжка на Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупена дръжка на Мареа

    Здравейте колеги ето и проблема.Търся си тази част от дръжката която е оградена с червено.Купувам и цяла счупена дръжка само тази част да е здрава.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Наскоро сменях моите и старите са ми в багажника. Ако ти върши работа мога да ти ги подаря.Ако се не лъжа този детайл - пантичката се отвива и може да се сложи на друга дръжка.

    Коментар


      #3
      Точно за това си търся стари за да подменя това.Ще ти бъда благодарен ако ми ги изпратиш по еконт.Имаш Л.С.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        В понеделник пътуват ...

        Коментар


          #5
          ilkor написа:
          В понеделник пътуват ...
          Ей това се казва пич!Браво колега!

          Коментар


            #6
            Торнадо, подарявам ти я... имам една точно такава, сива на цвят...чисто нова,не е гумена, за задни врати на Марея.Само как да осигурим извозването?!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Ей това се казва колега дръжките са при мен и детайлите които ми трябват са здрави.Само един въпрос относно заплащането защо така от Еконт не ми искаха нищо колко ти дължа.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Е, радвам се че са станали За транспорта не се притеснявай колега

                Коментар

                Working...
                X