Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дешифриране грешка от компютъра изписана на дисплея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дешифриране грешка от компютъра изписана на дисплея

    Здравейте притежавам Фиат сх Брава 100/16в 103 к.с. По време на движение върху дисплея ми се показа ЕРРОР /грешка/ С1. Моля ако някой знае какво означава да ми отвори очите.Второто ми питане е как се свалят възглавниците на предните седалки? Опитах със завъртане на осите/държателите/, но не става
    D. Atanasov

    #2
    Eror cli ,грешка по отопление охлаждане.Има тема как да се извадят грешките,мисля че е във важни
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    Коментар


      #3
      Абе то става, ама първия път е яко дърпане, щото осите са набити през найлона, дето е бил върху седалките.
      браво 1,6/90 - 09 г.

      Коментар


        #4
        Сега свалих моите,значи вдигаш подглавника до горе,натискаш пласмасите да влязат максимално в седялката,хващаш ги с клещи и завърташ нанякъде и си готов
        FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

        Коментар


          #5
          Не на всички става със завъртане, на щерката Бравата не става така, има едни щифтове мушнати в тръбата на възглавниците и се намират под тапицерията на седалката, там няма вадене, трябва да разпоря тапицерията за да извадя щифта.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            И при мен щифтовете са в седалката,като завъртиш стойките щифтовете се освобождават
            FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

            Коментар

            Working...
            X