Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Филтър на въздуха в купето Fiat Croma 2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Филтър на въздуха в купето Fiat Croma 2007

    Здравейте, колеги!От скоро карам колата и в книжката не пише къде се намира филтъра на купето, а трябва де се смени. Има ли някой който го е сменял да сподели да не си бия главата.Също ме интересува какъв е пълния комплект от инструменти при резервната гума че при мен има липси. Имам само крик и кука и гума... също така трябват ли по къси болтово за резервната и лятата джанта влиза ли на нейно място?Поздрави: МартоКоригирано заглавие.Модераторски екип forum.fiat-bg.org
    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

    #2
    Филтъра на купето е отпред като отвориш предния капак на кората под чистачките пред пасажера има капаче с няколко щипки ,като го махнеш отдолу се вижда филтъра разположен вертикално. Болтовете от летите джанти стават на резервната желязна джанта без проблем.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      УФ така си и мислех. тия щипки се чупят много лесно...Първо трябва да намеря щипки и тогава филтъра че ще дрънкат тия пластмаси.Благодаря за отговорите.Поздрави: Марто
      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

      Коментар


        #4
        Нищо не се чупи... поне при мен не се счупи.Споко.

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          Нищо не се чупи... поне при мен не се счупи.Споко.
          ОК мерси.А някой да знае какъв е оригиналния комплект от инструменти при резервната гума ?Да знам какво трябва да си набавя.
          Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

          Коментар


            #6
            При мен има само крик, кука за теглене, дръжка за крика и гума.
            Фиат Крома 1.9 16v+
            Фиат Браво 1.6 16v
            Фиат Мареа 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Сори за оф топика но от чисто любопитство:за колко я купи тая кола, че се наложиха всичките тези ремонти и интервенции, комплекти и т.н. ? Направо не мога да повярвам, че се купуват такива коли.

              Коментар

              Working...
              X