Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за новата Панда

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за новата Панда

    Здравейте,След доста усилено търсене през последните 2 месеца на читава малка кола стигам до извода, че няма такива на пазара или са доста близки до чисто нова. Това го установих и преди 2 години, когато си купувах моята, но сега имам дежавю И така въпроса ми е следния, има ли във форума опит с най-новата Панда и ако случайно някой е гледал тази: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...Продава се от доста време, като ми изглежда доста съмнителна, не че парите са и малко, но просто не разбирам, как си купуваш нова кола и я продаваш на 6000 км.... но това си е мой проблем.Някой ходил ли е да я гледа и дали си заслужава изобщо да ходя да я гледам.Принципно търсим по-евтина кола, но всичките които намирам или са били служебни или са на 5 години за по 10+ к лв.Всякаква информация ще е полезна.

    #2
    Съдейки по таблото вероятно колата е от Австрия или Германия. Мисля езика на таблото е немски. Поискай вин номер и някакви документи, пробвай да проучиш нещо. На диагностика тук недей се доверява. Търси в държавата от където е внос.Единственото логично обяснение за тези км , пари и година - удряна кола ( аз лично на това залагам)Ако е така това съвсем не значи че е лош избор ако е ремонтирана както трябв. Мотора иначе си е известен от 500 и уж е добър. За другото да кажат колегите ....
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар

    Working...
    X