Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рециклиране на амортесьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рециклиране на амортесьори

    някой да знае сервиз или майстор за рециклиране на амортесьори но да ги прави качествено
    Fiat Croma 2.0 i. Turbo

    #2
    бях чувал, че някакъв за 6 кинта на парче ги правил, ама честно казано не им вярвам. по-добре си вземи от италианеца по 40 кинта с макферсона са. все пак на запад нямат ями та като падне в дупка да се изкърти като тук, пък и амортисъори се познават не е като рейка или скоростна кутия да не можеш да прецениш какво вземаш.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      миналата година взех едни от италянеца,но и те се оказаха като старите дето бяха на колата,има ли смисъл 40 лв.за нещо дето не върши работа
      Fiat Croma 2.0 i. Turbo

      Коментар


        #4
        Защо не изпратиш едно ЛС на hit-ko и да го питаш за цени на нови. Може да останеш много приятно изненадан. Аз си взех от него газови на COFAP и вече 1 година (да чукна на дърво ) си карам с тях и съм много доволен.
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #5
          Това с рециклирането е т....ак работа. Принципно се прави по следния начин:1)пробива се дупка с дрелка в амортисьора (както е сложен на колата)2)напълва се с трансмисионно масло3)дупката се заварява с телоподаващо или се навива резба и се слага болтче Проблема е, че щом 1 път е изпуснал, значи е заминало буталото, което няма оправия. Пак ще изпуснат.

          Коментар


            #6
            РЕЦИКЛИРАНЕ не си заслужава

            Коментар


              #7
              от една страна човека не ни пита дали си заслужава, а къде да го направи. просто не си гледал, колега, какво вземаш. рециклажа не стаа, понеже вътре при маслените има една капачка с дупки през които излиза маслото бавно, обикновено тази капачка е тотално разбита вече и дупките не мязат на нищо, виждал съм и избита капачка. те не се продават и няма как да се семни, евентуално на стругар и после да се набие пак ама не си заслужава хич. наистина от рециклаж няма ефект. може да се сложи по-гъсто масло и има краткотраен ефект. тези неща не съм ги чел, а съм ги пробвал. ти си решаваш. ако напишеш в гоогле рециклиране амортисьор все ще излезе къде го правят
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Тази операция според мен не си струва! Посъбери някой лев и си купи нови. Ще "поправиш" старите и след няколко месеца, като се омазнят на ново ще те е яд, че си си дал парите на вятъра. Втора употреба пък съвсем не препоръчвам!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  ре

                  мерси момчета,и аз много пъти се замислям за нови но честно казано 800 лв.не ми се дават за 4-амортесьора,толкова ми искат за нови на Монро и то маслени комплект с кожуха и тампона.
                  Fiat Croma 2.0 i. Turbo

                  Коментар


                    #10
                    Re: ре

                    procar написа:
                    мерси момчета,и аз много пъти се замислям за нови но честно казано 800 лв.не ми се дават за 4-амортесьора,толкова ми искат за нови на Монро и то маслени комплект с кожуха и тампона.
                    4e s kakvo sa po-razli4ni ot na obiknovena croma? i az imam kroma i mi iskat ot 70 do 160 za amortisior. po 70- 80 sa na stamboliiski
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      re

                      не знам да са различни,но за Монро ми искат толкова,а на Стамболийски ми искат 98 за някакви даже не бях чувал фирмата
                      Fiat Croma 2.0 i. Turbo

                      Коментар


                        #12
                        Re: re

                        procar написа:
                        не знам да са различни,но за Монро ми искат толкова,а на Стамболийски ми искат 98 за някакви даже не бях чувал фирмата
                        провери при хит ко както казаха колегите цените по спомени бяха пак там около 80 средно за предни задни кофап. не знам как са като качетво, но колегите ги хвалят. сеа 800 леа са си цифра пари, иначе за 150-160 е друго
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар

                        Working...
                        X