Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПВЦ тапата на термостат на фиат брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПВЦ тапата на термостат на фиат брава

    Някои има ли инфо за тази тапа като размери например?

    #2
    Re: ПВЦ тапата на термостат на фиат брава

    някои да знае нещо
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Разбирам въпроса, но не ми е ясна целта.Термостат ли искаш да ремонтираш?
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #4
        Alex_RT написа:
        Разбирам въпроса, но не ми е ясна целта.Термостат ли искаш да ремонтираш?
        Да защото от нея ми сълзи а и искам да я подменя с по - здрава. Не намирам никакво инфо за нея.като я сваля ще ходя да ми направят такава.

        Коментар


          #5
          fishmen написа:
          Alex_RT написа:
          Разбирам въпроса, но не ми е ясна целта.Термостат ли искаш да ремонтираш?
          Да защото от нея ми сълзи а и искам да я подменя с по - здрава. Не намирам никакво инфо за нея.като я сваля ще ходя да ми направят такава.
          Zdraveite tezi dni razhvurlih malko charkove na bravata (koshnica 96) i stignah do proslovutata tapichkaEstestveno ot dulgite si godinki na zatapvasht element beshe izdala bagaja i se razpadna. Ta taka tam otvora e M 16 x 1,5 ili kakto az napravih vzeh edna tapichka ot veika magazin4eto 1/2 cola, malko teflon4e i q ponapunah da si naprai colovka rezbi4ka.Rezultata - te4 i sulzene na antifriz 0! Pitam se az ako bqh zakaral kolata na maistor4e ko shteshe da kaje?

          Коментар


            #6
            Майна, виждам че си баннат и не можеш да ми отговориш но според мен резбата на отвора не е М 16 щом в нея си навил половин цол тапа която е с диаметър Ф20+0.2. Най вероятно е М20х1.5 и с малко чалъм си навил половинцоловата тапа която е 20 или 23 навивки на цол което близко до стъпка 1.5.
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар


              #7
              lubo_Y10 написа:
              Майна, виждам че си баннат и не можеш да ми отговориш но според мен резбата на отвора не е М 16 щом в нея си навил половин цол тапа която е с диаметър Ф20+0.2. Най вероятно е М20х1.5 и с малко чалъм си навил половинцоловата тапа която е 20 или 23 навивки на цол което близко до стъпка 1.5.
              Da kolega taka e greshkata e moq ne e m 16. Kakto i da e vajno e 4e uspqh da go zapusha toq te4.Umestna zabelejka!!!!

              Коментар

              Working...
              X