Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Средно гърне за Ланча Капа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Средно гърне за Ланча Капа

    Никъде не мога да намеря, помагайте...Някъде го водят средно, някъде го наричат предно, по средата се пада, след катализатора и преди задното гърне се намира.
    Прикачени файлове
    Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

    #2
    Проверил ли си в MK33?Въпреки безвкусните им реклами и странно ценообразуване, останал съм със впечатлението че в сервиза намиращ се в началото на северната дъга на околовръстното, с/у бензиностания ЕКО, няма вариант да си тръгнеш без гърне. Дори и за КАПА Имам предвид началото от към "Цар Борис".
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Провери тук=>http://www.catalogue.bosal.com/pages...e_search.phpИ после при някой от вносителите... най-добре в МК33.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Nino написа:
        И после при някой от вносителите... най-добре в МК33.
        Проблема е че влезеш ли на канал там, винаги закръглят сметката на доста кръгло число, например 100лв Иначе съм доволвен от това каквото слагат - темпрата е трета година с меката връзка а еспа-то колега го прилючи със здрави грънци на втората година от смяната им там.За една кола оставих 100лв, за другата 150лв и взе да става съмнително И една забележка - еспа-то никога не беше помирисвало газ, а темпрата е нафтова.Може би това е ключа от палатката
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Esper написа:
          Проверил ли си в MK33?Въпреки безвкусните им реклами и странно ценообразуване, останал съм със впечатлението че в сервиза намиращ се в началото на северната дъга на околовръстното, с/у бензиностания ЕКО, няма вариант да си тръгнеш без гърне. Дори и за КАПА Имам предвид началото от към "Цар Борис".
          Естествено, първо проверих в ЕМкомплект, ама нямат. Цена имат (68 лева), ама гърнето го нямат.Проверявах в Walker, в Крафт, Косер , абе къде ли не...няма и няма. Във Вантотрейд е 671 лева и се чака един месец.Накрая намерих едно-единствено в цяла България, в Евро07 в Пловдив, утре го плащат с наложен платеж.SIGAM, италианско било, 124 лева.За монтажа ще ида в ЕМкомплект, много съм доволен как работят, на няколко мои коли са правили и сменяли ауспуси, няма никакви забележки.
          Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

          Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

          ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

          Коментар


            #6
            pinko168 написа:
            Esper написа:
            Проверил ли си в MK33?Въпреки безвкусните им реклами и странно ценообразуване, останал съм със впечатлението че в сервиза намиращ се в началото на северната дъга на околовръстното, с/у бензиностания ЕКО, няма вариант да си тръгнеш без гърне. Дори и за КАПА Имам предвид началото от към "Цар Борис".
            Естествено, първо проверих в ЕМкомплект, ама нямат. Цена имат (68 лева), ама гърнето го нямат.Проверявах в Walker, в Крафт, Косер , абе къде ли не...няма и няма.Накрая намерих едно-единствено в цяла България, в Евро07 в Пловдив, утре го плащат с наложен платеж.SIGAM, италианско било, 124 лева.За монтажа ще ида в ЕМкомплект, много съм доволен как работят, на няколко мои коли са правили и сменяли ауспуси, няма никакви забележки.
            Виждам, че доста си се потрудил да го откриеш, а аз за улеснение съм направил един сайт www.axm-auto.com точно за такива цели, да чукнеш с мишката и да се информираш за 5 мин. - пък ако ти пасва купувай! И се оказва, че има поне още едно гърне в България, а и на по-ниска цена за потребители на форума!Е, все-още се допълва, просто се оказа невероятно трудоемко, но всичко е в наличност, че и на по няколко производителя и на различни цени.

            Коментар


              #7
              hit-ko написа:
              pinko168 написа:
              Esper написа:
              Проверил ли си в MK33?Въпреки безвкусните им реклами и странно ценообразуване, останал съм със впечатлението че в сервиза намиращ се в началото на северната дъга на околовръстното, с/у бензиностания ЕКО, няма вариант да си тръгнеш без гърне. Дори и за КАПА Имам предвид началото от към "Цар Борис".
              Естествено, първо проверих в ЕМкомплект, ама нямат. Цена имат (68 лева), ама гърнето го нямат.Проверявах в Walker, в Крафт, Косер , абе къде ли не...няма и няма.Накрая намерих едно-единствено в цяла България, в Евро07 в Пловдив, утре го плащат с наложен платеж.SIGAM, италианско било, 124 лева.За монтажа ще ида в ЕМкомплект, много съм доволен как работят, на няколко мои коли са правили и сменяли ауспуси, няма никакви забележки.
              Виждам, че доста си се потрудил да го откриеш, а аз за улеснение съм направил един сайт www.axm-auto.com точно за такива цели, да чукнеш с мишката и да се информираш за 5 мин. - пък ако ти пасва купувай! И се оказва, че има поне още едно гърне в България, а и на по-ниска цена за потребители на форума!Е, все-още се допълва, просто се оказа невероятно трудоемко, но всичко е в наличност, че и на по няколко производителя и на различни цени.
              Виноват, просто не се сетих за теб, въпреки че успя да намериш и да ми пратиш вакуумния регулатор, сега Уното хвърчи.Я обади една цена за десен фар за Капа, без машинката за регулиране и другите простотии, може и само стъкло.
              Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

              Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

              ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

              Коментар

              Working...
              X