Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стрелка за температурата на Пунто 1.1 55кс.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стрелка за температурата на Пунто 1.1 55кс.

    Здравейте колеги нов съм тук извинете ме ако има нещо!Вапроса ми е следния наскоро си купих фиат пунто 1.1 55кс обаче няма стрелка за температурата!Как да разбера кога колата е загряла достатъчно като няма стрелка.Как мога да разбера само по парното ли ?И гледам че има някаква лампа там но тя не свети опасявам се когато светне да не е вече късно!Моля просветлете ме БЛАГОДАРЯ1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение. При нарушение потребителят получава официално предупреждение, а модераторите имат правото да изтрият мнението по своя преценка. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. 1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно.Примери за лоши заглавия са:Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, Въпрос за Браво, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.Пример за добри заглавия са:Проблем: Не мога да си отключа Tipo-то, Въпрос: как да си рестартирам ECU-то на Stilo-то, Link: Tipo/Tempra Workshop manual, RQ: DVD ePER Tipo и т.н. Редактирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    sss

    #2
    извинете ме пак и благодаря за поправката...
    sss

    Коментар


      #3
      Пунтото най вероятно е с ниво на оборудване S . Което фабрично няма стрелка за температурата , а има само лампа .Която светва при влизане в критични температури (така мисля). Как да разбереш вече сам си се досетил. Има доста теми тук във форума на колеги монтирали табло със Уред за температурата, потърси ги. И може и ти да станеш един от тях.
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Ако има нещо драскай ...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          мерси пак ми помогнахте поне вече знам светне ли лампата е късно преди и това не знаех
          sss

          Коментар

          Working...
          X