Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странични огледала за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странични огледала за Типо

    Не са много нещата, но има едно нещо, дето определено ме дразни в Типока... Що така са ги измислили тези странични огледала... Стърчат настрани по половин метър... А и защо са с абсолютно плоско огледало? Преди карах Ситроен БХ ’84г и там огледалцата си бяха изпъкнали и имаше доста добър спектър на видимост... Знам, продават някакви малки боклучета да си лепиш допълнително, ама от тях поне аз файда голяма не видях... къде ти да се взираш в онази мижава история ... Та въпроса ми е, дали примерно някой не знае или да се е борил с подобен проблем... Мисля си дали няма някакво изпъкнало огледало със същата форма и да се лепи просто в/у старото, или още по-добре като на бусовете огледалото да е от две части (периферната под голям ъгъл). Мисля си дали пък не мога да си направя сам нещо такова... Гледам продават само стъклата за огледалото... да си взема едно, режеш, подлагаш нещо със съответната форма и лепиш в/у старото стъкло...Давайте идеи колеги...
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    #2
    Не съм се борил но едното типо си дойде с едно много културно решение - както добре знаеш огледалото е доста голямо.Италианците му бяха сложили едно широко около 3cm и по цялата дължина на огледалото отгоре-надолу.Да ти кажа резултатът е много сполучлив но аз до ден днешен не съм успял да си намеря такова огледало и да си сложа на моето Типо.Все са едни дребни дето хващат само половината от височината на огледалото
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар

    Working...
    X