Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво горивен филтър!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво горивен филтър!

    Колеги някой може ли да ми каже бравото дали има горивен филтър и къде се намира? 1.6 16 клапана.96 та година.Благодаря!

    #2
    :D Има. Намира се пред задна дясна гума. Би трябвало да имаш една пластмасова кора. Сваляш я и ще го видиш.

    Коментар


      #3
      Благодаря!

      Коментар


        #4
        В това време ако си решил да го сменяш гледай ако може да е някъде на топло ,че пластмасовите щипки на щуцерите на филтъра ако ги счупиш ще се видиш в приключение.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Мерси колега, ще го имам в предвид

          Коментар


            #6
            Горивен филтър

            много внимавай само да не счупиш щипките на филтъра като го сваляш

            Коментар


              #7
              А някой да подскаже къде се намира същият филтър, но на Пунто 1.2 75 коня, 95та година?Имам съмнения, че е яко задръстен и искам да го сменя...Амо може и снимка, ще съм много благодарен!
              Fiat Punto 75 SX - 1995, 4 врати

              Коментар


                #8
                На какво ти се дължат съмненията...това нещо се сменя....на 100 хиляди и отгоре...

                Коментар


                  #9
                  bummer написа:
                  А някой да подскаже къде се намира същият филтър, но на Пунто 1.2 75 коня, 95та година?Имам съмнения, че е яко задръстен и искам да го сменя...Амо може и снимка, ще съм много благодарен!
                  99% съм сигурен, че е на същото място като на бравото на колегата по-горе, само дето май нямаш пластмасова кора.

                  Коментар


                    #10
                    Съмненията ми са, че е за смяна, защото колата няма достатъчен дебит на бензин....Сега смених бензиновата помпа, но не можах да запаля (утре ще и сипя повече бензин, защото май и е малко и не си прави труда да се опита да запали)Ако след смяната на помпата се оправи, значи е било от нея, но ако не се оправи ще го гледам и този филтър.Иначе сега се досетих какво представлява. Само ще се озоря докато го отворя май :DМерси колеги!
                    Fiat Punto 75 SX - 1995, 4 врати

                    Коментар

                    Working...
                    X