Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви видове габаритни крушки има?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Punto SX написа:
    Влади а като врътнеш ключа една позиция към теб :D
    Ми при мен няма такива екстри.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Vladim написа:
      Punto SX написа:
      Влади а като врътнеш ключа една позиция към теб :D
      Ми при мен няма такива екстри.
      Досега не бях чувал за Браво/а/, кое/я/то да няма функция габарит при изключен двигател. Точно това е идеята при фиатките - габаритите не работят като изкараш ключа, но за сметка на това в режим габарити е един оборот назад на ключа. А на Audi и VW този габаритен режим се включваше чрез мигачите май(ляв мигач без ключ=ляв габарит ... и десния пак така)...
      Bravo(TM) HGT

      Коментар


        #18
        Vladim написа:
        Punto SX написа:
        Влади а като врътнеш ключа една позиция към теб :D
        Ми при мен няма такива екстри.
        Колега случайно да имаш черно бутонче на контактния ключ? Ако имаш то тогава го натисни и върни ключа още една позиция назад и ще ти светнат габаротите! :Dп.п. габаротите много хубава дума
        Marea Weekend TD100 HLX
        Големия Кораб

        Коментар


          #19
          Тва не го знаех дали Пунтото го има същото ще взема да пробвам...

          Коментар


            #20
            ohooo написа:
            Колега случайно да имаш черно бутонче на контактния ключ? Ако имаш то тогава го натисни и върни ключа още една позиция назад и ще ти светнат габаротите! :D
            Ммда... сега специално слезнах до долу и установих, че имам позиция Park. но трябва да се натисне черно пластмасово бутонче за да се завърти ключа до там. Ех... хуваво е да научаваш за разни екстри по колата си!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              E па питайте бе колеги аз така тъкмо си зех Бравата-началото на 2004-та и си ръчкам тва бутончето и се чудя-чудя за какво е и по едно врееме ми светна таблото излизам отвънка и гледам габаритите светят.Абе почуствах се като Колумб-направо бях открил топлата вода :D

              Коментар


                #22
                Vladim написа:
                ohooo написа:
                Колега случайно да имаш черно бутонче на контактния ключ? Ако имаш то тогава го натисни и върни ключа още една позиция назад и ще ти светнат габаротите! :D
                Ммда... сега специално слезнах до долу и установих, че имам позиция Park. но трябва да се натисне черно пластмасово бутонче за да се завърти ключа до там. Ех... хуваво е да научаваш за разни екстри по колата си!
                Better ever than never аз колко съм се чудил за кво е бутончето.... Имаше цяла такава тема, обаче доста отдавна.пп: Почти всички италианки са така
                FIAT Tipo 1,4mi - EX
                Alfa Romeo 146ti - EX
                Alfa Romeo 156 2,4JTD

                Коментар

                Working...
                X