Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разлика в скоростни кутии, на един модел от една година?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разлика в скоростни кутии, на един модел от една година?

    Здравейте на всички. Колата(Fiat Grande Punto 1.9JTD 130к.с.), която поръчах, пристигна и започнах да я стягам. Проблема е в скоростната кутия, трябва да се купи нова, по-точно употребявана от същия модел. Колата ми е излезнала от завода края на 2005-та, като намерих същата скоростна кутия М32(6ск) от друго Grande Punto, само че от юни 2006-та. За жалост, моята кола пристигна без скоростна кутия и не знам визуално какво точно търся. Според вас ако поръчам точно тази, от същия модел, скоростната кутия ще стане ли? Задавам този въпрос, защото намерих няколко вида захват на тази скоростна кутия към двигателя и се обърках. Поздрави
    Всичко, което някога съм правил и ще правя по автомобила ми можете да намерите в секцията "За мен > Биография" в профила ми.

    #2
    Отговарям на темата си, защото разбрах информация, която трябва да се сподели по тази тема. Дано помогне на някой някога, когато има същия въпрос. От разговор с представителството на Фиат тук днес разбрах, че върху този двигател се слага само скоростна кутия М32, но в две вариации. Разликата е в захват към двигателя, като не могат да ми кажат нищо повече, освен да ме уверят, че се различават една от друга и трябва да се внимава. За мое щастие намерих точно каквато ми трябва, снимахме двигателя от към където трябва да е скоростната кутия, както и скоростната кутия от към съединителя. Наложихме снимките на поглед и са напълно съвпадащи. Поздрави на всички, след време ще пусна тема с преди/след снимки на колата, за да видите разликата.
    Всичко, което някога съм правил и ще правя по автомобила ми можете да намерите в секцията "За мен > Биография" в профила ми.

    Коментар

    Working...
    X