Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Fiat Stilo - покупка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за Fiat Stilo - покупка

    Заел съм се с трудната задача, а именно покупка на кола. И Fiat Stilo успя да ми грабне окото. Намерих 3 обяви, които отговорят на финансиите ми. И искам вашето мнения за колите от тях, та дори и само от снимки. Също така ме интересува на какво трябва да обърна внимание при огледа на този модел. Ето ги и обявите: http://www.mobile.bg/113841940132271...90561987914939

    #2
    Пич първите две са пълна кочина .. със извинение ама като гледам какво им се състоянието отвътре просто не мога да си представя каква е била поддръжката на двигателя ?
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Моя съвет е да събереш още 1000 лв и тогава да потърсиш отново.Виждам, че търсиш евтино, но евтино и хубаво конкретно в тоя случай няма.И трите коли са кочини с тая разлика, че третата е измита.....
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #4
        Вдигни бюджета с поне 500 лв.Тея са ужасни. Ще си биеш главата после и ще проклинаш марката, ако вземеш такова
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар

        Working...
        X