Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заслужава ли си да купя Фиат Стило 1.9 ЖТД?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заслужава ли си да купя Фиат Стило 1.9 ЖТД?

    Зравейте . Имам въпрос относно даденият автомобил . Искам да си закупя такав и незнам прилични ли с , относно подражка чупене разваляне и теб подобно . Заслужава ли 2800 за Фиат Стило 2002Грешен раздел -> Преместена. Допълнено заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Здравей колега от 2 месеца карам такова Стило и за сега съм му сменил някакво главно реле което бъркаше всичко...иначе за сега други оплаквания нямам струва ми се че доста прилично върви и вози а за поддръжка не ми се струва от най скъпото поне за сега. Според мен си заслужава да си вземеш стило , но нека и колегите където ги имат да кажат те знаят по добре :D
    FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
    FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
    FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

    Коментар


      #3
      Re: Фиат Стило 1.9 ЖТД

      Stoicho.Stoev написа:
      Зравейте . Имам въпрос относно даденият автомобил . Искам да си закупя такав и незнам прилични ли с , относно подражка чупене разваляне и теб подобно . Заслужава ли 2800 за Фиат Стило 2002
      За тези пари Да.Много зависи от предишния собственик , колко се е грижел за машинката , но и това не е гаранция.Синът ми си взе съсщото преди известно време , за първоначална смяна на консумативи си приготви едни 500 лв.Частите му са като цяло скъпи , но както казват хората , кеф цена няма. Аз също го карах известно време , много пъргав и икономичен автомобил с добра возия и доста безшумен , никак не е лошо постоянно да поглеждаш скоростомера :D . Според мен единствения му недостатък е , че е препълнен е електроника.Все пак оглеждай и дано да имаш късмет , защото много е лошо, ако се вкараш в някакъв филм.
      FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
      FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
      FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
      HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

      Коментар


        #4
        Re: Фиат Стило 1.9 ЖТД

        За тези пари Да.Много зависи от предишния собственик , колко се е грижел за машинката , но и това не е гаранция.Синът ми си взе съсщото преди известно време , за първоначална смяна на консумативи си приготви едни 500 лв.Частите му са като цяло скъпи , но както казват хората , кеф цена няма. Аз също го карах известно време , много пъргав и икономичен автомобил с добра возия и доста безшумен , никак не е лошо постоянно да поглеждаш скоростомера :D . Според мен единствения му недостатък е , че е препълнен е електроника.Все пак оглеждай и дано да имаш късмет , защото много е лошо, ако се вкараш в някакъв филм.[/quote]Блогодаря за съветите . Нормални всяка една новозакупена поне 500 лв за смяна на консумативи . Значи е стабилна а дали предницата се разбива лесно , и дали са скапи частите , една позната алфа 156 единия носач 400 лв .

        Коментар


          #5
          500лв и е носача на твоята позната.Я ни кажи, кво си карал досега ?Предницата е здрава, но ако си карал голф (примерно) със сменяем шарнир, то тук върви заедно с носача и е цифра.Колата е максимално НЕстабилна, изчакай да се включат и други колеги.500лв няма да ти стигнат за първоначално обслужване.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            1 ва кола пежо 106 99 1.0 . 2 нисан микра 93 1.3 . 3та паст 2 . 4 та венто , най много съм доволен от вентото от както е в българия носачи и амортесюри не са сменяни а е от 2002 внос от Белгия . И сега искам да си взема нова кола

            Коментар


              #7
              Stoicho.Stoev написа:
              1 ва кола пежо 106 99 1.0 . 2 нисан микра 93 1.3 . 3та паст 2 . 4 та венто , най много съм доволен от вентото от както е в българия носачи и амортесюри не са сменяни а е от 2002 внос от Белгия . И сега искам да си взема нова кола
              И твърдиш че за 12 години в България предницата на Вентото не е мръднала? Относно Стилото във форума има достатъчно писано, разтърси се, ще намериш информация за всичко което те интересува, а ако пазаруваш от точните места, поддръжката му може да ти се види съвсем нормална като цена.Само за пример ще ти кажа, нови шарнири(рециклаж) + тампони на носачите + монтаж/демонтаж ми излиза малко под 100лв и карат около 60к км.
              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

              Коментар


                #8
                Щом си доволен от Вентото,Стилото ще ти се стори супер кола.Като знам аз как стисках зъби да изтрая Вентото си 2 месеца...
                AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                Kawasaki ER-6n'2012

                Коментар


                  #9
                  Какви други алтернативи имаш за 2800 лева ?
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #10
                    карам стило вече три години и съм доволен в завоите наистина има какво да се желае иначе е добре колкото до окачването преди месец рециклирах двата носача в Казанлък + две биалетки нови febi два тампона задни за носачите и куриер 130лв. какво да искам повече общо взето съм доволен
                    STILO JTD

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Защо да не му стигнат 500 лв. за обслужване на мене ми излезе грубо 400 лв. всичко (ползвам отстъпки) Сменил съм левия носач ITN с отстъпката ми излезе 48 лв. вече почти 10к км. никакви ядове малко грес в маншона на шарнира и кара доста време уж е китайскино,зависи от карането аз лично си пазя колата,обслужване горивен маслен филтър бош и въздушен фиаам 32 лв.Доволен съм откъм разход и возия.Малко е шумен,но предполагам е от тампон,масло не пипа грам,върви си...Преди това имах две бмв-та и една А4 Работех в Ауто Италия и не можех да ги гледам,но ето,че никога не знаеш :D

                      Коментар


                        #12
                        Re: ...

                        mishenti написа:
                        Защо да не му стигнат 500 лв. за обслужване на мене ми излезе грубо 400 лв. всичко (ползвам отстъпки) Сменил съм левия носач ITN с отстъпката ми излезе 48 лв. вече почти 10к км. никакви ядове малко грес в маншона на шарнира и кара доста време уж е китайскино,зависи от карането аз лично си пазя колата,обслужване горивен маслен филтър бош и въздушен фиаам 32 лв.Доволен съм откъм разход и возия.Малко е шумен,но предполагам е от тампон,масло не пипа грам,върви си...Преди това имах две бмв-та и една А4 Работех в Ауто Италия и не можех да ги гледам,но ето,че никога не знаеш :D
                        Тоя ИТН при мен за 40к км стана пътник, а аз дупки не жаля или по-скоро не обичам да ги виждам.
                        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                        Коментар


                          #13
                          400лв зa основните консумaтиви, aвтомобилa кaто цяло е здрaв, кaто изключим електроникaтa, но мисля че тя е проблем нa повечето aвтомобили след 2000г Не бих кaзaл че е шумоизолирaнa дaже нaпротив, вътре се чувa достa добре рaботaтa нa двигaтеля, нaистинa не е стaбилнa, но пък двигaтеля е здрaв пъргaвa и икономичнa, пaк си го кaзвaм че всичко е до късмет, зa тези пaри си е супер
                          Stilo 1.9jtd
                          Bravo 1.9TD

                          Коментар


                            #14
                            Т’ва ИТН ... и така нататък ли означава?
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              emzo написа:
                              Т’ва ИТН ... и така нататък ли означава?
                              Абе внимавай те с тая марка, аз веднъж вече го ядох.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар

                              Working...
                              X