Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно Фиатите като цяло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А, то няма проблем да си кара човек и с оригиналните шарнири от 27-ма година. Тропало там нещо - голяма работа. Квото и да си говорим, колегата има астра от 92-ра година, да си преценява. Окачването на брава изкарва горе-долу 60к с хубави или с рециклирани части.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #32
      Фиатките са супер.Аз като си купих пунтото преди 4г му смених двата предни носача по 60лв.бр. и два ремонтни комплекта на задните носачи и вече 105 000км. не са мръдна ли.Наистина немските коли са с малко по-здраво окачване,но аз предпочитам да сменям носачи всяка година от колкото всяка пролет да ходя на тенекеджия да ми кърпят колата.

      Коментар


        #33
        Re: Въпрос относно Фиатите като цяло

        nasix написа:
        Здравейте,Решил съм да си сменям колата (Опел Астра 1.6 92г) и много харесвам фиатите (Пунто и Стило). Само че всички ми приказват колко се чупили, нямало майстори които да им разбират и били едикакви си. А като ги питам "А ти от къде знаеш?" и отговор няма. Преди да започнете да ме псувате, се опитайте да ми влезете в положение.Та въпросите ми са:1. В сравнение с един Опел/Фолксфаген каква е подръжката?2. Вярно ли е че често се чупят?3. Има ли майстори които да им разбират? Благодаря предварително!
        Относно въпроса за фиатите като цяло отговорът ми е - 42.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #34
          От 2008 карам пунто 1.1 без нито една екстра.до момента дали съм дал и 500лева ОБЩО за части и консумативи.През 2010-11 карах и брава 1.6 16в 40000 км само 2 амортесьора(после я смазах малко)През 2014 брата си взе и мареа 2.0 там вече е скъпичко.Освен това сменихме с брата още 5-6-7 коли,вектра Б 2000,Ескорт РС2000,Голф 3 тди,ауди 80 + мерцесец 190 2.0Моя съвет е:Отиваш взимаш си Брава 1.6 16в,ако си късметлия с тия хиляда лева ще има да я караш караш караш,даже по някой лев ще остава>Това обаче ако я уцелиш.Така че ако се чустваш късметлия намирай една за около 2000лв ще е сълзица.Доста добре вървъ,дава добър разход а и тия 100тина кончета ако са живи,върви на откосИ имай друго предвид при избора-колкото по вече екстри толкова повече потенциални проблеми.Така че търси нещо дето най-голямата екстра е климатик.

          Коментар

          Working...
          X