Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с джанти

    Сложих на Стилото джанти с по голям централен отвор и междуболтово разстояние 4х100 и започна да ми дърпа волана... сложих втулки на 58,1, но продължава да ми дърпа волана остана да пробвам с фланци... джантите са прави давах ги на един колега, колата му е на 4х100 да ги кара 1-2 дена и нямаше проблем... дали с фланци ще се оправи или някои има ли идея какво да пробвам, че да се оправи...

    #2
    Регулирай си предния мост- някои коли са чувствителни на определен размер гуми и ако имаш нещо малко в сходимостта с промяна в размера нещата се засилват.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      И при мен същата простотия и не мога да го хвана от къде е... При мен джантите са 98, но централния е по-голям?!?!...както и да е с втулки е и проблемите са същите...пиши какво си направил, като го оправиш.

      Коментар


        #4
        pi4_s_bravo написа:
        Регулирай си предния мост- някои коли са чувствителни на определен размер гуми и ако имаш нещо малко в сходимостта с промяна в размера нещата се засилват.
        Това е верния отговор. По някой път и самите гуми го създават проблема. Виж да не са износени на една страна.

        Коментар


          #5
          При мен не е проблемът в реглажа. Онзи ден ходих на преден и заден мост - всичко идеално. Аз се съмнявам в гумите.

          Коментар

          Working...
          X