Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ми една част, но не знам как се казва. Помогнете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ми една част, но не знам как се казва. Помогнете

    Скъпи приятели , имам ГОЛЯМ проблем.Трябва ми една част,но не знам как се казва.Моля някой ако знае от къде да си я набавя да ми пише,ще бъда много Благодарен! (намира се:на късата полуоска на скоростната кутия)Темата преместена, заглавието редактирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Колега,каква е колата.И ако пазиш парчето и не намериш друг такъв детайл ,може да ти го заварят.
    brava 1.9.jtd 2001
    punto 1.2 sport 1994
    Максималната скорост с която можеш да излезеш от един завой е много близка до тази с която не можеш!

    Коментар


      #3
      На какъв автомобил е това и къде е поставено.Така зададен въпроса е като "Познай какво е това от снимката"
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Фиат Браво 1.6 16v 97г.намира се на скоростната кутия,където седи вътрешното каре и маншона се захваща на него!

        Коментар


          #5
          http://www.ebay.com/itm/46514103-FLA...87Фланец полуоскаКак счупи венеца където се нанизва маншона и се стяга скобата?Може да го намериш за около 45-50 лв. ново зависи от отстъпките.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            И при мене на едната кола се чупи тоя фланец, търси 2 ръка от счупена кутия, повече от 10-15лв не вярвам да ти искат.
            Фиат Крома 1.9 16v+
            Фиат Браво 1.6 16v
            Фиат Мареа 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              Как счупи венеца където се нанизва маншона и се стяга скобата?
              Много ми е интересно и на мен. Освен ако не е блъскал с чук да стегне или махне скобата?
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Да не давам големи надежди, но мисля, че имам една счупена скоростна кутия в гаража, ако не съм й се изнервил и не съм я издал на ворични, че там само мен ме няма вече...Колега, пусни едно ЛС в Събота или Неделя да ме подсетиш да погледна, ако не си намерил дотогава !
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар

                Working...
                X