Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Palio Weekend нестабилен !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Palio Weekend нестабилен !

    Здравейте,Забелязах на Палиото, че след 110-120 км. колата става много не стабилна и волана олеква страшно много. Това от странната форма на колата ли е или имам проблем с окачване,гуми и т.н.

    #2
    Хм странно при мен при висока скорост волана става по твърд.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Re: Fiat Palio Weekend нестабилен !

      Babagidata написа:
      Здравейте,Забелязах на Палиото, че след 110-120 км. колата става много не стабилна и волана олеква страшно много. Това от странната форма на колата ли е или имам проблем с окачване,гуми и т.н.
      Да не би да нямаш амортисьори, и при по-големи неравности колата да се надига повечко, а на теб да ти се струва че волана олеква?
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        #4
        Re: Fiat Palio Weekend нестабилен !

        Babagidata написа:
        Здравейте,Забелязах на Палиото, че след 110-120 км. колата става много не стабилна и волана олеква страшно много. Това от странната форма на колата ли е или имам проблем с окачване,гуми и т.н.
        Вероятно си за реглаж на предница.Преди време бях така с Чинкуечентото.
        1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

        Коментар


          #5
          Първо си провери гумите/джантите, да нямаш някоя крива. Ако не е от това провери предницата, както казаа по-горния колега. Но е малко странно да става по-лек. Да не е по-скора да играе ляво/дясно и да ти се струва, че е лек?
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #6
            S_BANKOV написа:
            Хм странно при мен при висока скорост волана става по твърд.
            А почва ли да се клатушка ?

            Коментар


              #7
              Re: Fiat Palio Weekend нестабилен !

              Hristian_Aleksiev написа:
              Babagidata написа:
              Здравейте,Забелязах на Палиото, че след 110-120 км. колата става много не стабилна и волана олеква страшно много. Това от странната форма на колата ли е или имам проблем с окачване,гуми и т.н.
              Да не би да нямаш амортисьори, и при по-големи неравности колата да се надига повечко, а на теб да ти се струва че волана олеква?
              Имам амортисьори но не съм ги проверявал отдавна.Трябва да ги провера.

              Коментар


                #8
                Kay_ написа:
                Първо си провери гумите/джантите, да нямаш някоя крива. Ако не е от това провери предницата, както казаа по-горния колега. Но е малко странно да става по-лек. Да не е по-скора да играе ляво/дясно и да ти се струва, че е лек?
                Ами не, не играе, но имам чувството че карам с волан за симулатор на компа.

                Коментар


                  #9
                  Re: Fiat Palio Weekend нестабилен !

                  pavyan написа:
                  Babagidata написа:
                  Здравейте,Забелязах на Палиото, че след 110-120 км. колата става много не стабилна и волана олеква страшно много. Това от странната форма на колата ли е или имам проблем с окачване,гуми и т.н.
                  Вероятно си за реглаж на предница.Преди време бях така с Чинкуечентото.
                  Мхх тея дни ще я заведа на сервиз, да я огледат цялостно.

                  Коментар


                    #10
                    Нестабилна в смисъл колата "сее" наляво, надясно ли? Ако е така, имаш хлабини по ходовата част някъде - носачи, кормилни накрайници, заден мост. Ако всичко е ОК, колата трябва да не мърда и воланът да се втвърдява с увеличаване на скоростта.
                    Stop giving directions, just say "Follow me."
                    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                    Коментар


                      #11
                      sok1 написа:
                      Нестабилна в смисъл колата "сее" наляво, надясно ли? Ако е така, имаш хлабини по ходовата част някъде - носачи, кормилни накрайници, заден мост. Ако всичко е ОК, колата трябва да не мърда и воланът да се втвърдява с увеличаване на скоростта.
                      Да и мен това ме съмняваше, за това писах да видя да ли други имат тоя проблем.Ще се ходи по сервизи май

                      Коментар


                        #12
                        а имай в предвид ,че са колите с най-доброто окачване на фиат,смятай колко е карана

                        Коментар


                          #13
                          ivel написа:
                          а имай в предвид ,че са колите с най-доброто окачване на фиат,смятай колко е карана
                          Ами на 168хл.км. внос от Германия - и тук не се смейте много, подарък от баба ми е :D но като за първа кола бива.

                          Коментар


                            #14
                            няма защо да се смее някой,моята е на 149 000 вече още е с оригиналния съединител,който ще сменям,всичко по предницата е оригинално и здраво,като изключим амортисьорте и то предните,просто са свършили на 70пр.така,че просто можеш да отидеш да ти погледнат предницата,дали има нещо за смяна и ако не,да ти я регулират

                            Коментар

                            Working...
                            X