Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Маншон на скоростния лост за Fiat Palio Weekend

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Маншон на скоростния лост за Fiat Palio Weekend

    Здравейте,Имам Fiat Palio Weekend 1.2 75 и искам да и сменя топката и маншона на скоростния лост.Интересувам се да ли топката е на шлици или на винт, а за маншона някой знаели как се сменя ?Ще съм много благодарен ако ми помогнете, защото тези модели са рядкост в бг и няма много информация.

    #2
    топката е на шлиц.успех

    Коментар


      #3
      ivel написа:
      топката е на шлиц.успех
      Мерси,утре ще видим какво ще стане .

      Коментар


        #4
        дърпаш топката смело нагоре и внимавай че има и пружина.след това трябва и да спазиш положението на долната част на лоста.

        Коментар


          #5
          ivel написа:
          дърпаш топката смело нагоре и внимавай че има и пружина.след това трябва и да спазиш положението на долната част на лоста.
          Благодаря много за помощта

          Коментар


            #6
            Здравейте,след топката и маншона съм на тема тапицерия,но срещнах проблем.Облегалките за глава на предните седалки не искат да се махат :D .Изчетох много мнения в този форум, но не подадоха на нищо.Ако някой е махал специално на този модел, моля да ми помогне, че ми се изядоха нервичките.Благодаря предварително!
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Дърпай смело и право нагоре
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа:
                Дърпай смело и право нагоре
                После ще мога да ги сложа нали? :D Значи просто дърпам нагоре, така ли ?

                Коментар


                  #9
                  S_BANKOV написа:
                  Дърпай смело и право нагоре
                  Пробвах,но кръста ме заболя от дърпане, но почти нищо Освобождава до едно положение и след тва не мърда.Има ли някакъв чалъм или да продължавам хамалската

                  Коментар


                    #10
                    Това захващане е като на браво. Подложи ключ 17, 19 под пластмасата и напъни с него. Ще чуеш изщракване и подглавника ще излезе. Как да го вкараш обратно - поразтърси се за теми от сорта на: "подглавник за браво" и ще намериш решение.Успех!
                    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                    Коментар


                      #11
                      Имай предвид че сивата пластмаса остава на седалката, иначе ако искаш да извадиш и нея с ключа както са ти казали
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #12
                        Hristian_Aleksiev написа:
                        Това захващане е като на браво. Подложи ключ 17, 19 под пластмасата и напъни с него. Ще чуеш изщракване и подглавника ще излезе. Как да го вкараш обратно - поразтърси се за теми от сорта на: "подглавник за браво" и ще намериш решение.Успех!
                        Благодаря!

                        Коментар


                          #13
                          S_BANKOV написа:
                          Имай предвид че сивата пластмаса остава на седалката, иначе ако искаш да извадиш и нея с ключа както са ти казали
                          Мхх,на мен ми стига само възглавниците да излязат, има едни видии под самата възглавница, тях да ги развивам ли ?Благодаря много за помоща!

                          Коментар


                            #14
                            Не те държат само пластмасовия капак на подглавника.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              S_BANKOV написа:
                              Не те държат само пластмасовия капак на подглавника.
                              A после как се слагат ? По обратната процедура ?

                              Коментар

                              Working...
                              X