Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мнение за тази кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мнение за тази кола

    здравейте колеги , след като стана ясно ,че ремонта на моята кола е около 800лв..Мисля да си купя нова имам около 5500-6000лв предпочитам бензин пред дизел.И искам да попитам тази кола стрували си според вас. И какви недостатъци има .http://suchen.mobile.de/auto-inserat...агодаря предварително
    FIAT BRAVA 1.6 16V 98

    #2
    Според мен тази кола е изтърбушена от каране, няма как да е на тези километри. Бензиновата Крома е с опелски мотор, опелска електроника (не се славят със здравината си), опелско окачване което е добре. Внимавай с демпферния маховик, обслужването по него е около 2000лв. +.

    Коментар


      #3
      благодаря за бързият отговор. Това означава да не взимам никаква крома нали ?
      FIAT BRAVA 1.6 16V 98

      Коментар


        #4
        tampico написа:
        благодаря за бързият отговор. Това означава да не взимам никаква крома нали ?
        Не, аз самия карам Крома. Просто казах за нещата за които трябва да внимаваш при огледа на такъв или подобен автомобил. Аз не бих си взел бензинова Крома с ръчни скорости. Както казах по-горе, причините са ясни. Това обаче далеч не означава, че колата, дори и конкретната ще има някои от тези симптоми. Така или иначе, демпферния маховик е консуматив на почти всички по-нови коли, но пък е консуматив на около 100к км.Ти си решаваш

        Коментар


          #5
          Аз не разбрах за какви неща си му казал да внимава,освен непрофесионалното становище което си изредил.И как разбра,че тая кола е скъсана от каране и че опелския мотор е лош.
          Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

          Коментар


            #6
            FGRC написа:
            Аз не разбрах за какви неща си му казал да внимава,освен непрофесионалното становище което си изредил.И как разбра,че тая кола е скъсана от каране и че опелския мотор е лош.
            Виж снимката на таблото. Обърни внимание на волана в горната част От тази обява не трябва да очакваш цена под 2300 Евро, което е 4600 лева. Като сложиш докарване около 1000 лева, отиваш на твоят лимит. След това идват еко такси, регистрация, обслужване... Ако бюджетът ти е 5500...
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Аз бих предпочел тази, ако е бензин. http://www.cars.bg/c566802
              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

              Коментар


                #8
                LPG-GAS-MOTOR STARTET NICHT
                Така написано не е точно ясно какво е искал да каже продавача (вероятно сърбин). Аз мога да предположа две неща:1) колата не може да се запали директно на газ2) колата не пали въобщеСпоред мен става дума за 2), защото всички други оферти за този тип коли са с цена над 5000^.Също така е обявена като Damaged.
                Damaged vehicles are any vehicles with unrepaired significant damage ...
                Със заделените от теб пари няма да може да я ремонтираш. Насочи се към друг модел автомобил - напр. Стило.Аз лично никога повече не бих купил автомобил от търговец, който има табела с надпис EXPORT, още повече ако е от арабски или балкански произход.
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар


                  #9
                  разбирам колеги благодаря за инфото. Значи ще изчакам до лятото да събера още малко пари и така.
                  FIAT BRAVA 1.6 16V 98

                  Коментар


                    #10
                    Ето тук можеш да прочетеш малко за нея какво представлява http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Croma и тук http://www.autohop.bg/%D0%BA%D0%B0%D...oma-m3405.html
                    Fiat Brava 1.2 16V 80 к.с 2001г.

                    Коментар

                    Working...
                    X